Jak sprawić, by kobieta była z Tobą szczęśliwa?

Celem każdego faceta powinno być uszczęśliwienie damy swego serca. Gdy jest zadowolona, rośnie jakość waszego związku. I wtedy Ty też stajesz się szczęśliwszy. Cóż, z egoistycznego punktu widzenia- postaraj się być jak najlepszym partnerem dla własnego dobra. Kobieta jest dużo bardziej podatna na szybkie zmiany humoru, niż Ty. Rzeczy, które dla Ciebie są błahe i nieważne, jej mogą szybko obniżyć nastrój. Z drugiej jednak strony- naprawdę nie potrzeba wiele, by się uśmiechnęła. Często drobne gesty dają wspaniałe rezultaty. Ten artykuł podpowie Ci, jak możesz sprawić, by czuła się przy Tobie jak księżniczka.

Rób jej masaż

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na codzienną wizytę w spa. A jak pokazują badania, masaż ma na ciało zbawienny wpływ. Przede wszystkim znacząco obniża poziom hormonów stresu (czyli Twoja dziewczyna będzie mniej drażliwa i nerwowa). Ponadto podnosi poziom oksytocyny, znanej jako hormon przywiązania (a jej wysoki poziom to gwarancja długiego związku). Możesz klasycznie masować jej plecy, ugniatając albo szybko uderzając dłońmi ustawionymi w pozycji „karate” (Uderzaj bardzo lekko. Nie połam jej, ok?). Genialnym patentem jest też ugniatanie łydek (te mają tendencję do spinania się w ciągu dnia, więc właśnie dlatego często mamy na nich skurcze), a dopełnieniem całości- masaż stóp. Rozpieszczaj ją kilka razy w tygodniu taką domową dawką rozkoszy. Gdy będziesz to robić codziennie, za szybko się przyzwyczai i znudzi. Natomiast 10 minut co drugi, czy trzeci dzień sprawi, że każdej koleżance będzie się Tobą chwalić.

Zachwycaj się nią

Każda kobieta pragnie czuć się piękna i wyjątkowa. Ankiety uliczne pokazują, że niestety ogromna większość pań uważa siebie za nieatrakcyjne. I Ty musisz to zmienić, rozumiemy się? Patrz na nią tak, jak utuczone amerykańskie dziecko patrzy na kanapki z masłem orzechowym i dżemem. Chwal ją, ale nie takimi oklepanymi słowami jak „ale masz piękne oczy”. Wymyśl coś swojego. Pochwal jej charakter. Powiedz, jak dobrze przy niej się czujesz. To mocniej zapada w pamięć niż zwyczajne komplementy na temat jej urody, których pewnie słyszała milion.

Pozwól jej się dłużej wyspać

Udowodniono, że kobieta potrzebuje przeciętnie o godzinę więcej snu niż facet. To przez hormony, nic nie zrobisz. Jeśli musi rano wstawać do pracy, być może staje się przez to nieprzyjemna i narzeka. A chyba wolisz, gdy jest wypoczęta i wesoła, nie? Tak więc bądź mężczyzną i zadbaj o nią. Tobie się nic nie stanie, gdy nastawisz budzik pół godziny wcześniej i zrobisz jej śniadanie, albo odśnieżysz szybę w samochodzie. Kilka takich drobnych gestów na tydzień i już jesteś o sto mil do przodu przed leniwymi gośćmi, którzy śpią w czasie gdy Ty inwestujesz swój czas i energię dla ukochanej. Kurde, która dziewczyna nie chciałaby mieć takiego opiekuńczego partnera?

Przytulaj ją „bez okazji”

Wielu z nas ma ochotę na pieszczoty tylko przez aktem seksualnym. I to jest duży błąd, panowie! Jeśli jesteś czuły tylko w trakcie gry wstępnej, Twoja luba pomyśli, że robisz to jedynie w nadziei na „nagrodę”. Dlatego Twoim zadaniem niech będzie okazywanie jej, że ją kochasz jak najczęściej, ot tak, w trakcie dnia. Wiesz, dla Ciebie to oczywiste, że się kochacie, ale dla niej może niekoniecznie. Kobiety bardzo często lubią sobie wkręcać różne głupoty, więc jeśli będziesz oschły, może pomyśleć, że Ci nie zależy. A przecież zależy, mam rację? Przytulanie potrafi o 200% podnieść poziom hormonów szczęścia, więc to cholernie dobry myk na udany dzień. Że już nie wspomnę o pocałunku. Niech czuje, że jesteś blisko. Nie tylko w sensie fizycznym, a przede wszystkim w emocjonalnym. To bardzo wzmocni waszą relację.

Zrób jej smoothie z dużą ilością kakao

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego sięgamy po czekoladę, gdy jesteśmy smutni? Pierwszą odpowiedzią jest cukier. To on daje nam kopa serotoninowego, poprawiając nastrój. Sedno sprawy natomiast tkwi w brązowym proszku. Nie dość, że jest bombą przeciwutleniaczy (które redukują ryzyko zawału i nowotworu, spowalniają proces starzenia się i niwelują zmęczenie), to ma w sobie fenyloetyloaminę. Jest to związek budową przypominający amfetaminę, tylko że naturalnie występuje w naszym mózgu. Odpowiada za tak zwaną euforię biegacza i za stan zakochania. Surowe kakao ma bogatszy skład niż przetworzone termicznie, więc od czekolady lepsze będą orzeźwiające koktajle owocowe. Smoothies można zrobić prawie ze wszystkiego, poszukaj w internecie. Takie zdrowe śniadanko wpłynie pozytywnie na jej nastrój i ją pobudzi. Wykazano, że kakao znacznie redukuje symptomy PMS! I jest też afrodyzjakiem. Nic tylko korzystać 😉

Organizuj atrakcje

Zabójcą większości związków jest nuda i rutyna. Dlatego, jeśli jesteś kanapowym Januszem, który żłopie piwo i marnuje życie na oglądanie seriali, wstydź się. Naprawdę szkoda czasu na takie gówniane zajęcia, poszukaj czegoś, co zapewni wam obojgu dawkę emocji. Masz jakieś lodowisko w pobliżu? No to cyk na łyżwy. Może lunapark? Może rajdy samochodowe? Albo skok ze spadochronem? No co, boisz się? Czy wolisz wydać kasę na gry komputerowe? Prawda jest taka, że szarość i przeciętność odchodzą do lamusa. Każda kobieta lubi facetów z pasją, pełnych energii, umiejących fajnie zorganizować czas. Takich, którzy korzystają z życia. Myślisz, że dlaczego wiele dziewczyn w stabilnych związkach wypala się i odchodzi do tak zwanych bad-boyów? Bo ci przynajmniej potrafią sprawić, że kobiecie przyspieszy tętno. Nie są nudziarzami. Jeśli więc waszym najlepszym wspólnym zajęciem jest patrzenie, jak trawa u sąsiada żółknie, dla swojego dobra rusz czym prędzej cztery litery i zapewnij jej rozrywkę.

Słuchaj i zadawaj pytania

Facet ma nie tylko pełnić funkcję opoki, pomocnika i kochanka. Ma także być wiernym przyjacielem. Bo przecież łączy was silna więź. I powinniście się doskonale znać, ufać sobie. A nic tak nie zbliża ludzi, jak rozmowa. Ale nie mówię tu o gadce-szmatce bez wczucia się i bez głębszego sensu. Mam na myśli interesującą, żywą rozmowę. Wielu z nas, panowie, jest fatalnymi słuchaczami. Czytamy gazetę i przytakujemy jej na wszystko. A potem się dziwimy, że jest dym. -Kochanie, dobrze w tym wyglądam? -yhyyymm. -a nie za duży dekolt? -yhymmm. -słuchasz mnie w ogóle? -yhymmmm. -jestem gruba, nie? -yhymmm. No i właśnie się wkopałeś.

Pamiętaj, że musisz być obecny. Musisz skupić na niej uwagę. Bo jeśli tego nie zrobisz, znajdzie kogoś, kto będzie skupiał. Rozmowa to doskonały środek do zrozumienia jej potrzeb i forma wymiany spostrzeżeń, wyrażania uczuć czy poglądów. Tak więc korzystaj z niej rozumnie i świadomie. Słuchaj, pytaj, by wiedziała, że to naprawdę Cię interesuje. Wyciągaj wnioski i stawiaj tezy. Jeśli będziesz dobrym rozmówcą, naprawdę dużo łatwiej będzie Ci się żyło w związku.

Artykuł przygotowany przy współpracy z czytelniczką, która zechciała podzielić się tu swoimi przemyśleniami

Top content