Pierwsze ciuszkowe zakupy i mega paka dla chłopaka!

Jak dobrze, że korzystając z portali typu olx odnaleźć można ogłoszenia ludzi, którzy chcą praktycznie w hurcie pozbyć się ciuszków po swojej pociesze. My wyszliśmy z założenia, że skorzystamy z tej opcji i poszukamy jakiejś mega paki dla chłopaka, która przypadnie nam do gustu. No i zgodnie z postanowieniem musieliśmy to zrobić, my czyli ja.

Zacząłem przeglądać całą masę ofert w naszej okolicy. Jest tego dużo, serio, aż boli głowa. Zdarzają się paki ubranek od powiedzmy 20 do nawet ponad 100 sztuk ubrań. Z mojego doświadczenia wynika, że więcej jest tych dziewczęcych, ale i dla młodego faceta da się coś znaleźć. Na bazie moich doświadczeń mogę podpowiedzieć Wam jak szukać mega paki używanych ubranek dla chłopaka.

Po pierwsze szukać trzeba ubranek dedykowanych dla konkretnej płci. Po drugie trzeba zwrócić uwagę na to, jaka jest ich rozmiarówka. Po trzecie trzeba się im dokładnie przyjrzeć, aby wiedzieć czy są po jednym dziecku i prawie nie widać, że były używany, czy też po piątce i zostały z nich tylko strzępy upaprane marchewką. Po czwarte i według mnie niemalże najważniejsze należy dowiedzieć się w jakim okresie urodziło się dziecko właściciela sprzedawanych ubranek. Dlaczego? A no dlatego, że jeśli Wam urodzić ma się synek w czerwcu, to pewnie lepiej będzie kupić ubranka po dziecku urodzonym w tym samym okresie, a nie np. w grudniu, bo wtedy pewnie używało nieco innej garderoby, niż będzie Wam potrzebna.

Moje polowanie zakończyło się dość szybko, bo znalazłem fajną paczkę ubranek w Tarnowskich Górach, a do tego na allegro wygrałem inną licytację, przez co staliśmy się właścicielami dwóch ogromnych worów z ciuchami. Mam nadzieję, że chociaż połowa z nich będzie miała okazję być wykorzystana 😉

A my pewnie i tak kupimy coś swojego, nowego, mimo wszystko ;-D

Top content