Prezent na 30 urodziny. Nie masz pomysłu co podarować? Przeczytaj nasz poradnik

Okrągłe urodziny to zawsze doskonała okazja do świętowania. Nic dziwnego, że jeśli ktoś z Twoich bliskich będzie je obchodził, to chcesz mu wtedy podarować wyjątkowy prezent. Tylko, co to może być? W przypadku osób, które mają sprecyzowane zainteresowania sprawa jest dosyć prosta. Jednak nie zawsze jest możliwość, aby iść tropem ulubionego hobby. Co wtedy zrobić? Najlepiej jest podarować doświadczenia. Coś, o czym solenizant myślał od dłuższego czasu, ale sam nie mógł się na to zdecydować.

Czy oryginalny prezent to dobry pomysł?

Prezent urodzinowy nie musi być materialną rzeczą. Takie podarunki są miłym gestem, ale niestety często kurzą się nieużywane. Często takie szalone pomysły, jak lot na paralotni, ekstremalna jazda na torze wyścigowym, czy off road są czymś, co sprawi, że prezent na 30 urodziny będzie nie tylko chwilową przyjemnością, ale niezapomnianym przeżyciem. Jak takie coś zorganizować? Jest coraz więcej firm, które sprzedają specjalne vouchery. Obdarowany otrzymuje spersonalizowany prezent, który ma postać karty ze wpisanymi danymi. Wykorzystaj ten świetny pomysł i zrób komuś przyjemność.

Ekstremalny prezent urodzinowy, czy może coś relaksującego?

Czy istnieje przepis na idealny prezent? Z pewnością nie, bo przecież każdy z nas jest inny i coś innego sprawia mu przyjemność. Dla jednego najlepsze będą mocne doznania takie, jak szybka jazda samochodem, czy skok ze spadochronem. Ktoś inny doceni zabawny prezent, jaki może być wybranie się na teatru na spektakl komediowy, czy ulubiony stand-up. Niektórzy lubią odpoczywać, więc dla nich idealny będzie ekskluzywny prezent taki, jak wystawna kolacja lub pobyt w SPA. Wszystkie te prezentowe marzenia spełnią się, gdy podarujesz solenizantowi voucher na atrakcję zgodną z jego ulubianymi aktywnościami.

A może tak prezent dla dwojga?

Czasami miło jest zrobić coś w parze. Jeśli szukasz prezentu, który będzie nie tylko podarunkiem na urodziny, ale okazją do tego, aby wspólnie czegoś doświadczyć, to także mamy dla Ciebie dobry pomysł. Kolacja we dwoje, wspólny masaż lub weekendowy wyjazd także może być doskonałym podarunkiem. Taki prezent na 30 urodziny ucieszy nie tylko solenizanta, ale też jego partnera lub partnerkę. W końcu wiele osób ceni to, że może dzielić miłe przeżycia z najbliższymi.

Voucher na prezent marzeń to uniwersalny sposób na to, aby podarować coś wyjątkowego. Nadaje się dla kobiet oraz mężczyzn w każdym wieku.

Top content