To jest dobry pomysł na prezent dla męża, ale i dla żony

Zaczęło się. Przynajmniej u mnie.

Kilka dni temu usłyszałem od żony pytanie o to, co chciałbym dostać w ramach świątecznego prezentu, bo ktoś z rodziny już pytał. Ja nie wiem, że też ci ludzie nie potrafią zrozumieć, że ja niczego nie potrzebuję i żaden prezent nigdy nie przychodzi mi do głowy. Mam rodzinę, jestem zdrowy, mam co jeść, mam gdzie mieszkać, ma jakieś tam rozrywki i nie widzę potrzeby, aby oczekiwać w ramach prezentu czegoś dodatkowego. Jak coś potrzebuję, to zwykle jest to impuls i kupuję to sobie sam. Tak też było z zestawem głośnomówiącym, który kupiłem jakiś czas temu i który bardzo cenię. Cenię go do tego stopnia, że postanowiłem przygotować na jego temat wpis, jest on bowiem w mojej ocenie fantastycznym pomysłem na prezent, który podarować można mężowi, żonie, zięciowi, mamie, tacie, a nawet zięciowi. Serio.

Ja wiem, że wśród moich czytelników może być cała masa osób posiadających nowoczesne samochody, które zestaw głośnomówiący mają w standardzie. Mam nawet nadzieję, że i Ty do nich należysz, tego Ci życzę. Ale wiem też, że mogą się tu znaleźć także tacy ludzie, którzy samochodu nie mają wcale, jak również ci, którzy auto mają, ale zestawu głośnomówiącego w nim brakuje. I to właśnie im przygotować można taki prezent.

Mam nadzieję, że jesteś bardziej rozważny ode mnie i nigdy nie zdarzyło Ci się odebrać telefonu w czasie prowadzenia samochodu. Bo mi niestety czasem się to zdarzało nawet pomimo tego, że wiedziałem, że odciąga to moją uwagę od drogi, opóźnia moją reakcję i ogólnie zmniejsza zdolność do uniknięcie niebezpiecznych sytuacji. Tak, głupi ja. Zdarzało mi się stanowić zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla mojej rodziny czy innych kierowców. Co gorsza, za każdym razem, gdy odbierałem, nawet na chwilę, telefon w czasie jazdy samochodem, to z tyłu głowy miałem myśl, że jestem idiotą i nie powinienem tego robić.

Aż w końcu zdecydowałem się zmienić to głupie zachowanie i postanowiłem wbić na allegro w poszukiwaniu jakiegoś niedrogiego zestawu głośnomówiącego. Znalazłem różne warianty i wybrałem sobie taki z średniej półki cenowej, żadnej znanej marki. I jestem mega zadowolony.

Zestaw za pośrednictwem Bluetooth bez problemu połączyłem z moim telefonem, a urządzenie przypiąłem to tej deseczki, która w samochodzie służy do ochrony przed słońcem. Nawet nie wiem jak to się nazywa, w każdym razie dobrze widać to na zdjęciu.

To jest dobry pomysł na prezent dla męża, ale i dla żony

Decyzja była super, bo teraz mogę bezpiecznie rozmawiać przez telefon. A z uwagi na długie powroty z pracy (40-50 minut) mam na to sporo czasu, który na dzień dzisiejszy wykorzystuję do podtrzymania relacji czy to ze znajomymi czy też z rodziną.

Serio, taki zestaw głośnomówiący to świetny pomysł na prezent, jeśli więc nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie, to zastanów się nad  tym, czy nie jest to mądre rozwiązanie. Z mojego doświadczenia wynika, że jest. Bo przydaje się obdarowanemu, a przyjemność sprawia jego bliskim. Na przykład babci, która cieszyć może się z częstszych rozmów z wnuczkiem. Ponadto ten prezent może uratować komuś życie, a także kilka stówek, które zapłacić trzeba za mandat otrzymany za rozmowę telefoniczną w czasie prowadzenia samochodu ;-).

Top content