1000 złotych od Credit Agricole

Nie wiem jak Wy, ale ja od czasu do czasu lubię skorzystać sobie z jakieś oferty finansowej, która wspomoże mój budżet. Traktuje takie bonusy jako coś naprawdę ekstra. Bardzo często można zgarnąć dodatkowy bonus finansowy, a w zasadzie nic się nie robi. Szczerze powiedziawszy uwielbiam tego typu promocje. Promocje bankowe traktuje trochę jak grę, w której muszę zyskać jak najwięcej pieniędzy, inwestując jak najmniej tylko można. W większości przypadków nie inwestuje nic. Jeżeli przykładowo jest promocja w banku, w której każą mi założyć konto i dają do tego kartę i zyskuje np. bonus 100 złotych za to, że będę wpłacać regularnie przez trzy miesiące po tysiąc złotych na konto, jednak karta kosztuje np. 9,99 to w takiej sytuacji blokuje po prostu kartę. Dzięki temu nie ponoszę żadnych kosztów, a zysk jest i to naprawdę spory. Dla niektórych osób 100 złotych to może być nic, ale wiele osób musi pracować cały dzień, spędzając np. 8 godzin żeby zyskać 100 złotych, a ja poświęcam w zasadzie z 10 minut i mam to samo. Jak dla mnie jest to naprawdę dużo pieniędzy, a kto myśli inaczej to albo zarabia setki złotych na godzinę, albo nie zna wartości pieniądza.

>> Skorzystaj z oferty

Rzadko kiedy na tym blogu wspominam o jakichś ofertach bankowych, ostatnio pisałem z okazji promocji BNP Paribas, dzięki której można było zyskać 70 złotych. Było to na początku listopada, więc trochę czasu od tego wpisu minęło, jednak tym razem mam dla Was coś innego. Oferta promocyjna od Credit Agricole, dzięki której będziecie w stanie zarobić nawet 1000 złotych. Oczywistym jest to, że nie będzie to tak banalne jak promocja w BNP Paribas, ale mimo wszystko powiem Wam, że jest to oferta godna uwagi, tylko trzeba być bardzo ostrożnym, ale ta ostrożność popłaci, ponieważ 1000 złotych piechotą nie chodzi, a tutaj wystarczy sięgnąć po nie.

Jak prezentuje się promocja Credit Agricole?

Jakiś czas temu, pod koniec września miała miejsce druga edycja promocji Credit Agricole „Jesteśmy Gotowi”. Szczerze powiedziawszy dużo się tutaj nie zmieniły, ponieważ w zasadzie jest to ciągle ta sama promocja co była wtedy, jednak tym razem jest ona w pewien sposób ograniczona, ponieważ można je założyć tylko i wyłącznie przez internet. Nie tak samo jak było w poprzedniej edycji, w której można było z niej również skorzystać poprzez zadzwonienie na infolinię banku.

Kto może skorzystać z tej promocji?

A no tak jak to już najczęściej bywa no to każdy… każdy kto jest nowym klientem banku. Jeżeli jednak nie posiadacie konta w tym banku to według mnie jest to idealny moment, aby zainteresować się tym czy nie warto go przypadkiem założyć. Naprawdę, nie ma na co czekać. Aby skorzystać z tej promocji musicie założyć jedno z kont, które biorą udział w tej promocji, czyli:

 • 1 Konto
 • Konto PROSTOoszczędzające
 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
 • Konto PROSTOoszczędzające Premium
 • Następnie trzeba założyć umowę poprzez internet.

Osoby, które posiadają konto w tym banku również na pewnych warunkach mogą do niej przystąpić, jednak nie możecie posiadać żadnego konta, poza Pakietem Depozytowym, które może zostać zamieniony na jedno z powyższych kont. Osoby, które były w posiadaniu takiego konta, albo skorzystały z tej promocji nie mogą wziąć ponownie w niej udziału. Niestety, ale musicie się z tym pogodzić.

>> Skorzystaj z oferty

Jeżeli jednak macie możliwość skorzystania z tej promocji to musicie wykonać kilka następujących rzeczy, czyli:

 • Złożenie wniosku o to, aby wydali Wam kartę debetową do konta
 • Otworzenie co najmniej jednego rachunku oszczędnościowego „Oszczędzam”
 • Uruchomienie usługi CAsaver
 • Wyrażenie zgody na działania marketingowe
 • Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową
 • Podanie numeru telefonu komórkowego, czy też adresu e-mail do kontaktu z bankiem
 • Potwierdzenie przystąpienia do promocji

Bank ponadto będzie wymagał od Was tego, abyście posiadali stały wpływ wynagrodzenia na konto w wysokości 1500 złotych. Jeżeli stracicie wpływ na okres minimum dwóch miesięcy kalendarzowych to stracicie możliwość otrzymania premii. Jest to już pierwszy etap, na którym trzeba być ostrożnym, zwłaszcza gdy regularnie wpływy ma się na inne konto, trzeba zadbać aby wpływy tutaj też się znalazły.

Oferta zapewne będzie bardzo atrakcyjna dla wszystkich osób, które opłacają rachunki, które oscylują na kwotę minimum kilkuset złotych, a ponadto dokonują w miarę często operacji przy pomocy kartą. Szczerze powiedziawszy nie są to trudne warunki, ale no jednak wymagają odrobiny zaangażowania. Nie wystarczy tutaj zarejestrować się i odebrać bonus w wysokości kilkudziesięciu, czy stu złotych. Ponadto trzeba pamiętać, że jest to oferta, która wymaga od Was posiadania konta w Credit Agricole na co najmniej 1,5 roku.

W jaki sposób i za co otrzymacie premię Credit Agricole?

 • Premia początkowaJeżeli chcecie otrzymać swoją pierwszą część premii to tutaj nie będziecie musieli się zbytnio angażować. Będziecie musieli po prostu zapewnić wpływ na kwotę w wysokości 1500 złotych, najpóźniej w następny miesiącu po założeniu konta. Za to otrzymacie 100 złotych, ponieważ Wasze środki dostaną promocyjne oprocentowanie w wysokości 8,23% brutto.
 • RachunkiKolejną premia wymaga już nieco więcej wysiłku, chociaż i tak nie specjalnie dużo, ale dzięki temu wysiłkowi również stosunkowo więcej zarobicie, dlatego warto z tego skorzystać. Macie tutaj możliwość zgarnięcia 300 złotych.Aby otrzymać jednak tę premię będziecie musieli opłacać rachunki, które trzeba wcześniej zdefiniować przez internet, przez infolinię, czy też w placówce bankowej. Następnie trzeba będzie opłacić zdefiniowany rachunek, zaś potwierdzone płatności przekazać do banku. Możecie to zrobić przez internet, albo w placówce. W takiej sytuacji Wasze opłaty za rachunki otrzymają specjalne oprocentowanie w wysokości 6,17%. Rachunki można opłacać przez 18 miesięcy, a maksymalny zysk jaki możecie zgarnąć wynosi 300 złotych. W takiej sytuacji wystarczy, że uiścicie kwotę w zaokrągleniu 271 złotych na miesiąc. Szczerze powiedziawszy nie są to duże opłaty jak na rachunki, wiec myślę, że nikt nie będzie miał większych problemów. Trzeba jednak pamiętać, żeby zdefiniować opłaty w sposób następujący:
  • Energia elektryczna
  • Gaz
  • Woda bieżąca/ścieki/podgrzanie wody
  • Abonament telewizyjny
  • Dostęp do internetu
  • Telefon komórkowy
  • Telefon stacjonarny
 • Płatności kartąOstatnią możliwość uzyskania premii i to spore, ponieważ aż 600 złotych netto bonusu otrzymacie za za dokonywanie płatności przy pomocy karty. Będziecie musieli dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200 złotych w jednym miesiącu. Zwróćcie uwagę, że liczy się data zaksięgowania, dlatego jak macie to zrobić to zróbcie to o wiele wcześniej, niż pod koniec samego miesiąca. Jeżeli spełnicie wszystkie warunki to otrzymacie wtedy premię, która będzie miała postać odsetek, które znajdą się na rachunku oszczędnościowy CASaver – „Oszczędzam na okrągło”. Wartość premii będzie wynosić 50% netto. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z regulaminem oferty.

 

>> Skorzystaj z oferty

 

Top content