Agregatowy internetowe, które zbierają różne oferty oszczędnościowe

Co jakiś czas na moim blogu dodaje wpis dotyczący jakichś ofert oszczędnościowych. Zapewne osoby, które czytają mnie w miarę regularnie zdały już sobie z tego sprawę. Oferty, które tutaj wstawiam są ofertami, z których sam korzystam, albo chociaż są to takie, które naprawdę polecam i uważam je za godne zaufania, a z pewnych przyczyn nie mogę wziąć udział w tych promocjach, ponieważ np. posiadam konto w danym banku, a oferta jest przeznaczona dla osób, które takowego konta nie posiadają, jednak dziele się nimi z Wami, abyście Wy mogli z tego skorzystać. Co by nie mówić mój blog nie dotyczy stricte ofert oszczędnościowych, ale uważam, że jest to temat, który i tak warto poruszyć.

Zapewne większość z Was co jakiś czas odwiedza różne strony z ofertami oszczędnościowymi, aby zobaczyć co ciekawego można na takich stronach, agregatorach, czy innych portalach znaleźć. Ja również często wchodzę na tego typu strony i uważam, że to naprawdę świetny sposób, aby zapoznać się bliżej z ofertami oszczędnościowymi.

Dlaczego warto korzystać z agregatorów ofert oszczędnościowych?

Decydując się na skorzystanie z agregatora ofert oszczędnościowych można być świadomym tego, że będzie się na bieżąco ze wszystkimi promocjami bankowymi. Warto śledzić tego typu promocje, ponieważ nie rzadko można na nich zarobić naprawdę pokaźne sumy pieniędzy. Na blogu mogliście zauważyć już kilka ofert, które promowałem, dzięki którym można było zyskać spore pieniądze. W większości przypadków były to sumy rzędu kilkudziesięciu złotych, ale mimo wszystko i tak warto tego typu ofertami się zainteresować, jak to powiada stare, polskie przysłowie „grosz do grosza, a będzie kokosza”. Dlatego też warto z nich korzystać, ponieważ dzięki nim naprawdę można zyskać dodatkową gotówkę, nie wkładając w to wszystko zbyt dużo pracy. Osobiście uważam, że jest to świetny sposób, aby bezproblemowo poprawić swój kapitał. Ja najczęściej pieniądze, które zdobędę z lokat umieszczam na rachunku oszczędnościowym. Decydując się na same korzystanie z takich programów

Ponadto większość agregatorów internetowych opisuje bardzo dokładnie każdą ofertę, dzięki czemu można przeanalizować czy jest ona warta uwagi czy też nie. Jeżeli zaś macie ochotę sami wyciągnąć wnioski to spokojnie znajdziecie też tam regulamin tej oferty. Naprawdę warto śledzić tego typu promocje, ponieważ jest ich bardzo dużo, a niektóre oferują świetne warunki, więc szczerze powiedziawszy grzech by było z nich nie skorzystać. Warto również nadmienić, że korzystając z tego typu stron pozyskujecie również wiedzę, która nie zawsze jest związana ściśle z samą ofertą, ale ma na nią wpływ. Przykładowo, gdy w ofercie dany bank twierdzi, że karta kredytowa jest darmowa na okres jednego roku, to wystarczy pod koniec roku zadzwonić, grożąc rezygnacją z usługi, a otrzyma się kartę kredytową darmową na okres dwóch lat. Tego typu sposobów jest naprawdę wiele, dlatego też dobrym pomysłem jest korzystanie z takich stron.

Jakich stron sam używam?

Korzystam z kilku stron z tego typu promocjami

  • Zarabiajnaokazjach.pl – Bardzo dużo różnego rodzaju ofert, dzięki temu portalowi jestem w stanie znaleźć ciekawe zniżki dotyczące popularnych sklepów internetowych. Często korzystam z tego serwisu, gdy decyduje się zakupić komuś jakiś prezent, wtedy wystarczy poprzeglądać kilka ofert i już znajduje prezent o 1/3 tańszy.
  • Groszwkieszeni.pl – Blog dotyczący ofert oszczędnościowych. W głównej mierze można znaleźć tam oferty bankowe, dotyczące promocji kont, czy lokat. Osobiście bardzo często korzystam z tego bloga, śledzę na bieżąco nowe wpisy, które pojawiają się co jakiś czas. W większości przypadków strona aktualizowana jest prawie codziennie, czasem więcej, czasem mniej wpisów.

Top content