Moje pierwsze własne biuro. Czyli słów klika o moich planach

W ostatnich dniach zanudzałem  Cię nieco informacjami dotyczącymi mojego życia zawodowego. A że nie chcę skupiać się na tym blogu tylko i wyłącznie na dziecku, które to kiedyś może mi powiedzieć, żebym przestał prowadzić tego bloga ojca, to wiedz, że muszę poruszać tu również inne tematy. I mam nadzieję, że mocno Cię one zainteresują. W końcu są one bardzo mocno związane i ze mną i z moją rodziną.

Skoro wiesz już, że opuściłem Autoprezent, to chciałbym, abyś wiedział też, że nie postanowiłem położyć się, skupić na modlitwie i czekać na to aż manna i mamona spadną na mnie z nieba. Oj nie. Mnie takie cuda nie spotykają. Ja planuję wziąć się w garść, skupić się na pracy nad swoimi projektami, na pracy nad stronami moich Klientów, a także na poszukiwaniu nowych partnerów. Jeśli więc znasz kogoś, kto może potrzebować nowej strony internetowej lub zainteresowany jest pozycjonowaniem swojej strony czy swojego sklepu, to byłoby mi miło, gdybyś mnie polecił, bo to mogłoby rozpocząć współpracę, dzięki której moja rodzina będzie miała co włożyć do garnka 😉

W związku ze swoimi planami zostałem zmuszony do wynajęcia biura, no bo po tych kilku tygodniach wiem już, że w dwupokojowym mieszkaniu z żoną i z dzieckiem nigdy w życiu nie będę w stanie skupić się na pracy. Trzeba więc zainwestować troszkę kasy w cichy kąt, w którym będzie można spokojnie pracować. A że będę za niego płacił, to może łatwiej będzie mu zmusić się do wytężonej pracy.

Biuro wynająłem praktycznie w samym centrum Tarnowskich Gór. Nie jest to jakiś nowoczesny budynek, ale ściany są, okna są, internet jest, kibelek jest, drzwi są. Więc generalnie wszystko to, co jest mi potrzebne :D. Nie mam dużych wymagań, bo i do mojej pracy związanej z pozycjonowaniem czy tworzeniem stron internetowych, to wiele nie trzeba.

Mam nadzieję, że będzie mi się tu dobrze pracowało. Mam nadzieję, że będzie mi się tu dobrze rozwijało. Mam nadzieję, że po prostu będzie mi tu dobrze i że za rok wcale nie będę musiał wrócić do szukania pracy na etacie.

Tego mi życz.

Top content