OKAZJA: Zgarnij 65 zł PREMII, zakładając konto o którym marzyłeś (+lokata 4%)!

Może część z Was pamięta jeden z moich ostatnich wpisów, które dotyczyły właśnie Wymarzonego Konta i Lokaty oprocentowanej na 6%. Tym razem mam dla Was naprawdę bardzo ciekawą informację, a mianowicie jest to niesamowita oferta, w której każdy z Was może zyskać 65 złotych, praktycznie za nic, ponieważ wystarczy założyć konto i można cieszyć się już z tej promocji. Dodatkowo dowiedziałem się, że za tym wszystkim stoi bank Raiffeisen. Zapewne osoby, które czytają moje wypociny dobrze zdają sobie sprawę z tego, że nie piszę o ofertach, z których sam nie korzystam, dlatego w tym przypadku jest podobnie. Pewnie zastanawiacie się czy tego typu oferta nie posiada jakiś ukrytych opłat czy kruczków, które mogą Wam zaszkodzić? O tym wszystkim za momencik.

f55d6daf6ee7c18e46
Wymarzone konto osobiste
Szczerze powiedziawszy to muszę powiedzieć, że konto samo w sobie prezentuje się naprawdę nieźle, wystarczy prześledzić sobie trochę regulaminu, żeby zrozumieć, że w sumie nie ma tam żadnego rodzaju specjalnych kruczków prawnych, a chyba najbardziej atrakcyjną kwestią tejże oferty jest fakt, że samo konto jest oprocentowane na 2%. Oczywiście nie każdy osiągnie pułap tych 2%, ponieważ jest on przeznaczony dla tych osób, które posiadają powyżej 10 tysięcy złotych, jednak jest to naprawdę dosyć zaskakujący ruch ze strony banku Raiffeisen, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach banki coraz częściej decydują się na obniżenie oprocentowania. Warto również wspomnieć o tym, że całe konto może zostać założone za pośrednictwem internetu. Nie trzeba się ruszać z domu, wystarczy, że zrobicie kilka następujących kroków:

  1. Wypełnicie wniosek i wpiszecie tam swoje dane osobowe i adresowe i muszą one prezentować się identycznie jak te w banku, z którego dokonacie przelew
  2. Wybieracie bank i z które wykonacie przelew na 1 złotych
  3. Po wypełnieniu wniosku przenosicie się na stronę logowania Waszego banku
  4. Logujecie się i wykonujecie przelew
  5. Czekacie, aż wniosek zostanie obsłużony. Maksymalnie może to potrwać 1 dzień roboczy
  6. Dostajesz wiadomość SMS, w której są zawarte dane do logowania do bankowości elektronicznej, a Twoje konto jest już aktywne
  7. Karta wraz z instrukcją jak ją aktywować zostaje wysłana na Twój adres

Jeżeli zaś chodzi o oprocentowanie na tym koncie to prezentuje się ono w sposób następujący:

Przedział kwotowy Wymarzone Konto Wysokość oprocentowania na dzień 01.03.2015
0 PLN – 3000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,25 0,5%
3000,01 PLN – 10 000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,75 1,5%
od 10 000, 01 PLN Stopa Referencyjna NBP x 1 2%

Jak wyglądają opłaty za konto?
Jakby nie przyglądać się i jakby nie analizować tego stanu rzeczy to ewidentnie można zauważyć, że wszystko w zasadzie prezentuje się tutaj bez żadnego zarzutu. Jedyną opłatą jaką trzeba ponieść w tym banku to w sytuacji, gdy korzysta się z karty, albo naklejki zbliżeniowej. Opłata miesięczna za kartę wynosi w tym przypadku 3 złote, zaś naklejka tego typu opłaty nie ma, jednak trzeba pamiętać o tym, że każda osoba, która zdecyduje się na naklejkę będzie musiała ponieść koszt rzędu 15 złotych za wydanie jej. Dodatkowe opłaty można również ponieść w przypadku, gdy zdecydujecie się na stacjonarne użytkowanie konta, czyli nie będziecie zadowolenie z korzystania tylko i wyłącznie z bankowości elektronicznej.

Jednorazowy przelew w walucie PLN na konto w Banku w Placówce w Centrum Telefonicznym
realizowany: 5 PLN 0 PLN

Jednorazowy przelew do innego banku w PLN (dotyczy w Placówce w Centrum Telefonicznym
również przelewów predefiniowanych oraz przelewów z
datą przyszłą oraz przelewów do Urzędu Skarbowego oraz 10 PLN 5 PLN
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych) realizowany:

OPŁATY ZA PODSTAWOWE USŁUGI I DOKUMENTY ORAZ REALIZACJĘ PODSTAWOWYCH DYSPOZY

Wyciąg papierowy dla Klientów posiadających dostęp do
systemu bankowości internetowej R-Online (5) 5 PLN
4.2 Potwierdzenie realizacji przelewu (6) 15 PLN
4.3 Kopia wyciągu za sztukę/za jeden miesiąc oraz duplikat
dokumentu (wydruk z systemu Banku)
4.4 Przekształcenie konta z indywidualnego na wspólne i
odwrotnie
4.5 Zmiana rodzaju rachunku bankowego 20 PLN (na Konto Wygodne, Konto Aktywne, Konto Komfortowe i Konto Premium)
4.6 Historia konta 30 PLN
4.7 Zaświadczenie/Opinia bankowa o produkcie (dotyczy
również Limitu zadłużenia w Koncie Osobistym)
4.8 Ustanowienie blokady na koncie na podstawie dyspozycji
Klienta
4.9 Ustanowienie/zmiana/odwołanie zapisu na wypadek śmierci

Dodatkowo musicie również zdawać sobie sprawę, że istnieje kilka rodzajów kart i najbardziej korzystnym rozwiązaniem jest standardowa karta w tym przypadku. Dzięki niej macie darmowe bankomaty Raiffeisen i Euronetu, zaś w przypadku innych bankomatów trzeba uiścić opłatę rzędu 8 złotych. Dodatkowo wypłaty z zagranicznych bankomatów również są płatne, tak samo jak realizowane transakcje w urzędach pocztowych, rożnego rodzaju instytucjach finansowych czy w oddziałach innych banków. W tych przypadkach będzie trzeba ponieść 3% wartości transakcji, a minimalnie będzie ot 8 złotych.

Jak zdobyć bonus i wygrać nagrody?
Bonus jest podzielony na dwie części. Pierwsza część to 55 złotych, które dostaje się od razu, za samo założenie wymarzone konta, w ramach tej promocji, zaś druga część to 10 złotych, które można otrzymać za założenie lokaty mobilnej w Raiffeisen, oprocentowanej na 4%, na którą można ulokować od 1 do 10 tysięcy złotych na okres 3 miesięcy. Żeby móc wziąć udział w ogóle w konkursie i zyskać te pieniądze trzeba przede wszystkim postarać się założyć konto i lokatę do 15.04.2015 roku. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to 15 maja 2015 roku otrzymacie wiadomość za pośrednictwem e-maila, w której znajdzie się informacja o tym, że otrzymacie bonus, a następnie będziecie musieli poczekać do 29 maja, aby go otrzymać.

Kolejną ciekawą rzeczą, o której powinniście pamiętać jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, który jest organizowany przez Comperię. Termin zakończenia konkursu to również 15 kwietnia 2015 roku. Wygrać w nim można:

  • LG Smartwatch
  • iPad Mini 16 GB Wi-Fi

Aby otrzymać jedną z tych nagród trzeba będzie napisać hasło reklamowe, które nie będzie dłuższe niż 200 znaków ze spacjami. Praca konkursowa musi zostać zamieszczona przez Was na stronie konkursowej, a dokładniej w polu hasło reklamowe, które zauważycie, gdy zalogujecie się do panelu klienta. Dodatkowo każdy z uczestników będzie musiał udostępnić swoją konkursową pracę na profilu społecznościowym Comperii w serwisie Facebook.

Ile na tym można zarobić?
Wkleję wyliczenia zapożyczone z bloga Zaradny Finansowo:
cb3-wyliczenia-max

Podsumowanie
Ogólnie jestem zdania, że oferta jest naprawdę bardzo, ale to bardzo dobra. Posiada kilka maleńkich kruczków, ale jeżeli ktoś lubuje się w korzystaniu z internetu i nie ma tendencji do wybierania swoją polską kartą pieniędzy za granicą to nie poniesie tutaj żadnych zbędnych kosztów.

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć bonus 65 zł KLIKNIJ W TEN LINK

Top content