Piwo bezalkoholowe Bavaria dla kobiet w ciąży i mam karmiących

Dziś za oknem co prawda szaro i buro, ale nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich tygodni zdarzyły się już dwa słoneczne weekendy, które mocno zapowiedziały nam nadchodzącą wiosnę. A to skłoniło mnie do napisania tego tekstu, który z uwagi na swoją tematykę bliski jest mojemu sercu :D.

A wszystko dlatego, że moją ulubioną witaminą jest Witamina P, jak Piwo. I będąc kobietą w ciąży czy też karmiącą piersią z pewnością odczuwałbym wielki brak smaku tego trunku, zwłaszcza w okresie letnim. Chłodne piwko wypite w upalny dzień to coś pięknego.

Chyba nikt z nas tu obecnych nie chciałby, aby jakakolwiek kobieta w ciąży czy mama karmiąca piła alkohol. Jakikolwiek i w jakiejkolwiek ilości. Dlatego przychodzę do Ciebie z tym wpisem, który uzmysłowi Ci jakie piwo bezalkoholowe śmiało wypić może kobieta w ciąży czy mama karmiąca.

I chodzi mi tutaj o piwo całkowicie bezalkoholowe o smaku zbliżonym do smaku normalnego piwa.

Nie o owocowy, gazowany soczek, który serwują nam polskie marki.

Nie o jakiegoś Leszka Free, który ma poniżej 0.5% alkoholu.

I także nie o karmelowe piwo, które ma w sobie 0.5% alkoholu.

Trochę mnie śmieszy, że piwa z zawartością alkoholu <0.5% nazywane są bezalkoholowymi. To tak jak ja zdradzałbym żonę średnio rzadziej, niż z jedną na sto poznanych kobiet, a później nazywałbym się wiernym mężem, bez skazy.

W necie można wyczytać, że te 0.5% nie dociera do krwi, gdyż jest trawione, przez co niby można je pić. Ja tak jednak nie uważam. Może jestem zbyt radykalny, ale sądzę, że żadna karmiąca mama i żądna kobieta w ciąży nie powinna świadomie pić czy jeść czegokolwiek, w czym jest alkohol.

Na szczęście na wymienionych powyżej produktach świat się nie kończy. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które osobiście mocno mnie zszokowało, w pozytywnym sensie. Jest nim piwo bezalkoholowe Bavaria, które wypić można w ciąży mając świadomość, że pije się piwko, które ma w sobie faktycznie 0% alkoholu. W dodatku świetnie smakuje, przypominając smak piwa, jakie znało się przed ciążą.

Piwo Bavaria bezalkoholowe dla kobiet w ciąży

Piłem i szczerze polecam. Piła je również moja żona. Oboje zwyczajnie nie spotkaliśmy się z innym piwem alkoholowym, które byłoby tak dobre. Spójrzcie na jego skład, słód jęczmienny ponoć bardzo dobrze działa na laktację. Nic tylko pić :D.

Bavaria bez alkoholu, ale ze słodem jęczmiennym

Gdzie kupić piwo bezalkoholowe Bavaria?

Skoro już narobiłem Ci apetytu na to piwko bezalkoholowe dla kobiet w ciąży i mam karmiących, to nie zostawię Cię z brakiem informacji odnośnie tego, gdzie można je kupić.

Z mojego doświadczenia wynika, że piwo to łatwo dostać można w marketach Carrefour.

Na bazie informacji znalezionych w sieci mogę powiedzieć, że piwa te podobno sprzedawane są również w Makro, Tesco i w marketach Piotr i Paweł. Ja jednak tego nie potwierdzam. Dzięki czytelniczkom wiem jeszcze, że piwo to kupić można w supermarketach Auchan.

My mamy pod nosem Carrefoura, więc nie szukam guza gdzie indziej.

Jeśli lubisz piwko, smakuje Ci Bavaria i wiesz gdzie jeszcze można ją kupić, to daj znać. Możesz tym sprawić wielką przyjemność jakiejś kobiecie, której właśnie zwiększyłem apetyt na piwo :D. A może znasz inne piwo totalnie bezalkoholowe, które świetnie smakuje i może stanowić alternatywę dla Bavarii?

Top content