Super Duet od Toyota Bank: Premia 140 zł i dwie dobre lokaty

Każdy bank, który chce obecnie myśleć o zdobyciu klienta musi wprowadzać różnorakie promocje ponieważ tak naprawdę rynek się ciągle zmienia a klienci są coraz bardziej wymagający. Jeśli chodzi o lokaty to niestety nie znajdziemy już atrakcyjnych stawek oprocentowania, szczególnie gdy stopy procentowe znajdują się na takim niskim poziomie. W związku z tym bardzo wiele osób stara się walczyć o pieniądze dla siebie właśnie przez wybieranie różnorakich promocji, które w przypadku lokat są przygotowywane przez banki.

Również w przypadku Toyota Bank można mówić o takiej ofercie promocyjnej, która została określona przez tą firmę jako Super Duet. Jest to propozycja, która obecnie stała się bardzo popularna wśród klientów. Pierwsza forma tej promocji pojawiła się na wiosnę i skorzystało z niej wielu klientów banku licząc na możliwość zdobycia dodatkowych środków z lokaty. Obecnie otrzymujemy możliwość skorzystania z drugiej edycji tej promocji i okazuje się, że od momentu ogłoszenia od razu wzbudziła ona szerokie zainteresowanie i można przypuszczać, że wielu klientów będzie chciało z niej skorzystać.

Promocja Super Duet to szansa na dodatkowe 140 złotych w przypadku założenia dwóch planów oszczędnościowych w Toyota Bank. Klient jest zobowiązany do tego, by przygotować Plan Depozytowy oraz Depozyt Plus w tym banku i będzie to podstawa do tego, by starać się o dodatkowe 140 złotych od wpłaconych oszczędności. Wszystko więc wygląda naprawdę bardzo atrakcyjnie i zachęcająco dla przeciętnego klienta, dlatego warto się mocno zastanowić nad tym czy z tej oferty nie skorzystać. Ale wszystko nie jest takie piękne jak prezentuje się na papierze i jak wiadomo również w przypadku tej promocji mamy pewne elementy, które sprawiają, że trzeba liczyć się z obowiązkiem spełniania różnych wymagań ze strony banku.

Pierwsza podstawowa kwestia to czy klient był już wcześniej klientem Toyota Bank. Niestety nie można posiadać ani Planu Depozytowego w tym banku, ani oferty Depozyt Plus ani konta Jedynego Toyota Bank. Tylko posiadacze innych kont bez tych dodatkowych form oszczędnościowych nie będą mieli problemu ze skorzystaniem z oferty. Oczywiście klienci z poza banku także mają taką możliwość. Jeśli chce się skorzystać z oferty trzeba zdecydować się na założenie konta Jedynego. Jest to konto, które będzie się wiązało z miesięczną opłatą 2,49. Można takiej opłaty uniknąć, jeśli będzie się decydowało na płatności kartami na poziomie 400 złotych w każdym miesiącu. Poza tym trzeba mieć odpowiednie oszczędności, ponieważ bank reguluje minimalne wpłaty, które trzeba dokonać. W przypadku Planu Depozytowego ma to być 3 tysiące złotych a w Depozycie Plus 5 tysięcy złotych. Aby więc skorzystać z tej promocji trzeba mieć na starcie 8 tysięcy.

Gdy spełnia się te warunki można do 18 sierpnia zgłosić się do banku, że będzie chciało się z promocji skorzystać wypełniając specjalny formularz i następnie założyć konto Jedyne. Gdy takowe będzie już uruchomione będziemy mieli 14 dni na założenie Planu Depozytowego, który musi być utrzymywany przez 80 dni oraz potem od jego założenia jeszcze 30 dni na założenie Depozytu Plus, który ma trwać przez 4 miesiące. Po tym okresie, jeśli rzeczywiście udało się nam spełnić wszystkie warunki możemy oczekiwać kontaktu ze strony banku, który poinformuje nas o tym, że warunki zostały wypełnione i dlatego zgodnie z regulaminem promocji Super Duet otrzymamy dodatkowe środki w wysokości 140 złotych. Jest z tym trochę zachodu, ale jeśli chcemy sięgnąć po te pieniądze to warto się nieco więcej postarać i to wszystko wykonać.

Aby skorzystać z promocji i odebrać premię 140 zł, kliknij w poniższy baner:
lokata_ToyotaBank_300x250

Top content