Świetna oferta Lokaty 6% na 3 miesiące!

Jak zapewne wiecie nie za często zajmuje się prześwietlaniem takich ofert oszczędnościowych, no chyba, że naprawdę jakaś mnie zwali z nóg, a tak właśnie jest w tym przypadku, ponieważ ostatnio natrafiłem na lokatę, która mnie zaciekawiła. Musze Wam przyznać jednak, że żeby mnie czymś zainteresować to naprawdę trzeba się nieźle postarać, ponieważ nie należę do tych osób, które dają się łatwo na coś nabrać. Jak zapewne czytacie moje wpisy to doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, jednak w tym przypadku jest całkowicie inaczej.

Lokata, w której po 3 miesiącach otrzymuje się ponad 300 złotych z samych odsetek nie jest czymś codziennym, a tak właśnie jest w tym przypadku. Dlatego nie ma co się dziwić, że zainteresowałem się tą ofertą. Maksymalna kwota, którą będzie mogli tutaj ulokować na okres 3 miesięcy, wynosi 20 tysięcy złotych, zaś minimalna tysiąc złotych, a oprocentowanie lokaty, to aż 6%. Jakby nie patrzeć lepszej oferty na dzień dzisiejszy się nigdzie nie znajdzie. Zapewne zapytacie o to jaki to bank oferuje taką lokatę, a tutaj jest pewna dosyć niecodzienna kwestia, ponieważ jest to bank, który chcę w tym przypadku pozostać tajemniczy. Dosyć niecodzienna strategia, jednak przyjrzyjcie się temu jak to wszystko wygląda.

Ciekawa lokata, z dodatkiem?

Sama propozycja jak już wiadomo jest najlepszą ofertą na rynku i w zasadzie Idea Bank i Meritum zostają tutaj w tyle. Chociaż warto wspomnieć, że sama lokata ma tutaj trochę wspólnego z ofertą w Meritum Bank, a dokładniej chodzi o to, że gdy założycie lokatę to od razu automatycznie założy się Wam do tego konto, jednak nie tak szybko. Zanim to jednak się stanie popatrzmy co będzie, gdy będziecie chcieli się zarejestrować. Po wejściu w odnośnik, zostaniecie przekierowani na stronę, na której będziecie mieli do wypełnienia ankietę na wymarzone konto. Bardzo ciekawe zagranie ze strony banku. Po tym jak wypełnicie ankietę, będziecie musieli pozostawić swoje dane, a tajemniczy Bank zadba o to, żebyście dostali takie konto o jakim marzycie, a to dlatego, że nie weszło ono jeszcze na rynek i będzie stworzone specjalnie z myślą o klientach.

wk-zasady

Jak na razie nie wiadomo jaki jest to konkretnie bank, można powiedzieć o nim tylko tyle, że jest to znany, polski bank, a jaki dokładnie no cóż jest to owiane tajemnicą, jednak do czasu. Ankieta w tym przypadku jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem, a to z takich względów, że bank zdobywa nasze dane osobowy, a przy tym przekonuje nas, że to świetny pomysł, aby założyć tam konto, no bo przecież interesuje się potrzebami swoich klientów.

Na odpowiedź od banku będzie potrzeba poczekać przeszło 20 dni. To właśnie wtedy dowiecie się o tym jak prezentują się ostateczne warunki związane z kontem. Na podstawie tej ankiety można już wywnioskować jak będą one się prezentowały, ponieważ większość pytań jest tendencyjnych, dlatego też już można przypuszczać, że będzie to oprocentowane konto, bez opłat za prowadzenie konta, z możliwością darmowego wypłacania gotówki na terenie całego kraju, bez zmian warunków w trakcie trwania konta, oferowane dla wszystkich klientów. Do tego dojdzie jeszcze bardzo wysoko oprocentowana lokata, więc można wyczekiwać naprawdę niesamowitego konta.

>> WYPEŁNIJ ANKIETĘ i odbierz 3 miesiączną lokatę na 6%! <<

Coś jeszcze poza lokatą i kontem?

Ten wielce tajemniczy bank zdecydował się również przygotować konkurs, w którym można wygrać naprawdę wiele niesamowitych nagród, a wystarczy, że będziecie polecali to konto. W tym konkursie jest dodatkowo wprowadzony element rywalizacji, ponieważ osoba, która roześle jak najwięcej zaproszeń będzie w stanie wygrać najlepsze nagrody. Wygrać w tym konkursie można sprzęt od firmy Samsung, a jest o co grać, ponieważ jest to sprzęt naprawdę z najwyższych półek i to pod względem cenowym i jakościowym.

Nagrody, które można wygrać to:

  • TV 65″ Samsung UE65HU7200 – wartość 9 163,50 złotych + 1 018,00 złotych premii
  • Telefon Samsung GALAXY Note 4 – wartości 2 816,70 złotych, + 313,00 złotych premii
  • Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5 – wartości 2 115,60 złotych + 235,00 złotych premii
  • Telefon Samsung Galaxy S5 + wartości 1 906,50 złotych + 212,00 złotych premii
  • Telefon Samsung Galaxy Alpha + 1 869,60 złotych + 208,00 złotych premii

Do kiedy trwa konkurs?

Sama ankieta powinna zostać wypełniona przez Was do 28 lutego, czyli zostało jeszcze trochę czasu, ale też bez przesady, nie jest to nie wiadomo jak długo. Po tym jak wypełnicie ankietę to otrzymacie mail z linkiem weryfikacyjnym. Następnie dotrze do Was link do założenia konta. Gdy już zapoznacie się z ostatecznymi warunkami umowy będziecie mogli złożyć wniosek do 15 marca, zaś samo konto musicie ostatecznie złożyć do 25 marca. Momentem założenia konta będzie otrzymanie przez bank przelewu weryfikacyjnego.

>> Aby przejść do ankiety skorzystaj z TEGO LINKU

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy będzie możliwość polecenia konta. Wiadome jest tyle, że otrzyma się do tego specjalny odnośnik. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 marca 2015 roku.

Top content