Szybko wyciągnij rękę po 70 złotych w BNP Paribas

Zapewne dobrze wiecie, że ten blog nie dotyczy za bardzo tematów związanych z okazjami finansowymi, ale jestem zdania, że jak jest coś dobrego to warto się tym z ludźmi podzielić. Zwłaszcza, gdy taka promocja się już niedługo kończy. Dobra, lepiej zacznę zmierzać do sedna sprawy, ponieważ sprawa wygląda tak, że można otrzymać 70 złotych premii za samo założenie rachunku iKonto oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych, przy pomocy karty dołączonej do tego konta. Promocja związana z tym iKontem wyszła z inicjatywy Agory oraz BNP Paribas. Według mnie również ciekawą rzeczą w tej akurat promocji jest tenże fakt, że jeżeli przyjrzycie się regulaminowi to dostrzeżecie, że w zasadzie jest on bardzo klarownie napisany. Nie rzadko się to zdarza, głównie banki i wszelkiego rodzaju instytucje finansowe lubują się w pisaniu bardzo skomplikowanych i długich regulaminów, gdzie można doszukać się sporej ilości haczyków.

Jak założyć konto?

Tak jak już wcześniej pisałem promocja w tym banku jest ważna jeszcze przez krótki czas, ponieważ w zasadzie do końca tygodnia, czyli do 16 listopada. Jeżeli będziecie chcieli wziąć udział w tej promocji będziecie musieli zarejestrować się na niej, korzystając ze specjalnego linka. Strona jest zrobiona w bardzo podstawowy sposób. Osoby, które korzystały już z tego typu promocji zauważą wiele podobieństw, ponieważ trzeba tam podać tylko imię, nazwisko, e-mail i zgodzić się na akceptację regulaminu. Na podany przez Was adres e-mail przyjdzie specjalny link, który to Was przeniesie do serwisu banku BNP Paribas, na którym założycie promocyjną wersję iKonta.

Co trzeba zrobić, żeby zyskać premię?

 

Oczywiście tak jak już to najczęściej bywa nic nie ma za darmo, dlatego też założenie konta wiąże się z pewnymi rzeczami, o których trzeba pamiętać. Gdy już założycie konto to do niego otrzymacie kartę debetową, którą będziecie musieli dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 150 złotych. Szczerze mówiąc na zrealizowanie tego warunku macie jeszcze prawie miesiąc czasu, ponieważ promocja kończy się dopiero 10 grudnia. Musicie jednak pamiętać o pewnej kluczowej kwestii, a dokładniej o tym, że Wasze płatności zostaną uznane dopiero wtedy, kiedy to będą zaksięgowane. Dlatego naprawdę warto się nieco pośpieszyć, ponieważ nie ma zbytniego sensu czekać na ostatnią chwilę. Moim zdaniem lepiej jest coś zrobić wcześniej i móc spać spokojnie niż później siedzieć i myśleć czy zaksięgują, czy nie zaksięgują. W życiu naprawdę bardzo różnie to bywa i nie można być niczego do końca pewien. Jeszcze się okaże, że coś w banku się popsuło i nie mają jak tego zaksięgować. Nie raz się zdarzały podobne sytuacje, w których bank zawieszał na jakiś czas płatności elektroniczne. Idealnym przykładem jest tutaj Getin Bank, który już na prawie tydzień czasu pozbawił osoby korzystające z płatności elektronicznych na brak dostępu do ich środków. Bank twierdzi, że to przerwa techniczna, zaś ludzie cierpią. W tego typu sytuacjach o wiele lepiej być przezornym i dmuchać na zimne. Jeżeli można to nie ma sensu podejmować takich działań pod sam koniec.

Jak wygląda kwestia nagrody?

Po tym wszystkim, kiedy to spełnicie wszelkiego rodzaju warunki to zostaniecie poinformowani przez organizatora, poprzez wiadomość e-mail o tym, że premia została Wam przyznana. Najpóźniej informacja związana z otrzymaną promocją powinna do Was dotrzeć do 23 grudnia 2014 roku. Później będziecie musieli być w miarę czujni, ponieważ będziecie mieli raptem 4 dni, czyli do 27 grudnia, na to aby uzupełnić wszystkie niezbędne dane do przelewu. Do dnia przelewu Wasze konto musi być aktywne, ponieważ to na nie trafi premia. W regulaminie można przeczytać, że osoba, która weźmie udział w promocji najpóźniej środki otrzyma 31 grudnia 2014 roku.

Warto również wspomnieć o tym, że posiadanie iKonta daje również możliwość 3% cashbacku, który jest Wam naliczany od każdej transakcji kartą w internecie, których dokonacie korzystając z systemu PayU. Dosyć niecodzienny zwrot, ale mimo wszystko i tak warty uwagi. Osoby, które korzystają z serwisu Allegro zapewne będą bardzo zadowolone z tej formy zakupów.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji to musisz pamiętać o tym, że nie możesz tego zrobić, jeśli jesteś klientem BNP Paribas. Niestety, ale tak to już na świecie bywa, że najlepsze rzeczy mają tylko nowi klienci. Mam nadzieję, że jest Was tutaj jak najwięcej, bo wolałbym, żebyście byli zadowoleni, niż zawiedzeni. Dodatkowo muszę zauważyć, że weryfikacją przyznania premii zajmuje się Agora, ponieważ to ta spółka jest odpowiedzialna za tę ofertę promocyjną.

Koszty związane z prowadzeniem konta

>> Załóż iKonto i zgarnij zwrot za zakupy przez 5 mesięcy – kliknij tutaj

W teorii prowadzenie konta kosztuje tutaj 9 złotych, zaś korzystanie z karty 6 złotych. Praktyka jest jednak taka, że jeżeli w ciągu miesiąca przepłynie przez Wasze konto 1000 złotych to za jego prowadzenie nic nie zapłacicie. Sytuacja ma się bardzo podobnie z kartą, tylko jeśli chcecie, aby ona była w pełni darmowa musicie w tym przypadku pogodzić się z tym faktem, że trzeba dokonać płatności bezgotówkowych, używając jej, na minimalną kwotę 200 złotych.

Top content