Andrzej ma prezent dla siostrzyczki: Bujaczek Robin

Jak ja się cieszę że, na przesyłki zamawiane przez internet nie trzeba już czekać w nieskończoność. Wszystko dociera niemal zawsze na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Tak też było z bujaczkiem, o którym pisałem w poprzednim wpisie. Teraz mogę Ci już śmiało powiedzieć: bujaczek, o którym pisałem to Robin firmy Lionelo. Poniżej przedstawiam kilka suchych faktów, które przekonały mnie do wyboru tego właśnie sprzętu. Więcej dowiesz się za kilka miesięcy, gdy przetestuje go Ania. Tymczasem zobacz jak z prezentem dla swojej siostrzyczki prezentuje się Andrzejek.


Gdy zobaczyliśmy to, jak synek zafascynował się bujaczkiem zdecydowaliśmy, że nie mamy wyjścia, musimy przyjąć założenie, że będzie on prezentem od Andrzejka dla młodszej siostrzyczki. Przed rozpakowaniem paczki powiedzieliśmy synkowi, że zaraz otworzymy jedną z pierwszych rzeczy, którą kupiliśmy dla Ani. Andrzej bardzo to przeżywał pomagając, a właściwie to utrudniając mi, złożenie bujaczka. Na całe szczęście składa się go bardzo łatwo i jakoś daliśmy radę ;-).

Kiedy bujaczek był już złożony Andrzej chodził wokół niego powtarzając „Ania, Ania, Ania”, tak ze sto sześć razy. Ja wiem, że on pewnie nie rozumie, że za kilka tygodni w bujaczku znajdzie się jego siostrzyczka. Ja wiem, że dla niego to jakaś fikcja. Ale w takich chwilach zaczynam myśleć, że może jednak jestem w błędzie. Bardzo mi się to spodobało. Żonie też. Oby na siostrzyczkę zawsze reagował tak entuzjastycznie.

No i mam nadzieję, że gdy Ania będzie już z nami, to Andrzej rzeczywiście odda jej ten bujaczek i pozwoli jej z niego korzystać, a będzie mogła robić to od urodzenia, bo bujaczek Robin przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia.

Jego najważniejsze, według mnie, funkcje to:

  • automatyczne bujanie
  • możliwość zasilania bateriami lub ładowarką
  • wygrywanie melodyjek
  • bajer taki jak automatyczne dostosowanie szybkości bujania w zależności od wagi dziecka
  • fantastyczna kolorystyka, przynajmniej dla dziewczynki

Więcej powiedzieć nie mogę, bo sprzętu żadne moje dziecko nie testowało. Zgłoszę się z raportem za kilka miesięcy.

Tymczasem idę się pobujać. Z psem, na spacerze.

Bujaczek Robin - Lionelo Bujaczek Robin - Lionelo Bujaczek Robin - Lionelo Bujaczek Robin - Lionelo Bujaczek Robin - Lionelo Bujaczek Robin - Lionelo Bujaczek Robin - Lionelo

Top content