Jak okazać miłość ukochanej? Pomysły na wyjątkowe prezenty dla kobiety

Jak okazać miłość ukochanej? Pomysły na wyjątkowe prezenty dla kobiety

Prezenty-przeżycia to pomysł na niebanalne powiedzenie ukochanej: kocham cię. Wyjątkowym upominkiem dla niej może być lot balonem czy romantyczny weekend we dwoje w ośrodku Spa. Sposobem na wyrażenie uczuć jest zabranie kobiety na ekskluzywną kolację połączoną z degustacją wina. Kobiecie lubiącej wyzwania i adrenalinę można podarować ekstremalny skok na bungee.

Pomysł na prezent w powietrzu

Oryginalny pomysł na prezent dla niej to przelot widokowy balonem. Romantyczny lot dla dwojga pozwala podziwiać malownicze polskie krajobrazy o wschodzie lub zachodzie słońca. Z vouchera prezentowego można skorzystać z różnych miastach Polski, np.: Lublinie, Warszawie, Białymstoku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu. Balon jest najstarszym na świecie statkiem powietrznym bez napędu silnikowego. Wykonany jest z lekkiej tkaniny, która napełniając się gorącym powietrzem unosi się do góry. W trakcie lotu w gondoli obecny jest także doświadczony pilot, który steruje statkiem powietrznym i dba o bezpieczeństwo jego pasażerów.

Ekstremalne prezenty

Ekstremalnym skok na bungee to pomysł na prezent bez okazji dla miłośniczki mocnych wrażeń i adrenaliny. Uczucie swobodnego spadania z kilkudziesięciu metrów z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Istnieje możliwość sporządzenia fotorelacji lub nagrania krótkiego filmu z wykonanego skoku. Za bezpieczeństwo uczestników zabawy odpowiada wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczony instruktor. Miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się dużym, dmuchanym materacem, na który opuszcza się delikatnie osobę po oddanym skoku.

Romantyczne prezenty dla kobiety

Weekend tylko we dwoje w ośrodku odnowy biologicznej to doskonały pomysł na spędzenie czasu razem oraz wspólny odpoczynek. Komfortowe warunki i możliwość korzystania ze strefy Spa&Wellness to gwarancja relaksu i mile spędzonego czasu. Ponadto można zabrać ukochaną na zabiegi upiększające lub relaksacyjny masaż całego ciała.

Kolacja w przytulnej restauracji to również pomysł na odpoczynek z ukochaną osobą. Posiłek można urozmaicić, wynajmując profesjonalnego sommeliera, który opowie wiele ciekawostek na temat wina, a także wytłumaczy, do jakich potraw stosować konkretny trunek. Spotkanie kończy się degustacją kilku rodzajów win, dobranych odpowiednio do konsumowanej kolacji.

Top content