Zachowaj optymalną temperaturę podczas treningów z odzieżą sportową marki SMMASH

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – hektolitry potu wykapanego na sportowych matach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się sportowcy (zawodowcy oraz nowicjusze) różnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby następnie posłużyć do wypracowania, a następnie wyprodukowania nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie sukcesy uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Przed Tobą przykłady nowatorskich rozwiązań, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu z pewnością pojawia się pot, a wraz z nim – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za to zjawisko odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią idealną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z racji tego włókna wykorzystywane w ubraniach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym środkiem dającym możliwość na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale również efektywnie blokują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby stworzyć Ci idealne warunki do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, umożliwiają doskonałe “czucie” oraz pełną swobodę, w ubraniach SMMASH pożytkujemy się specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – perfekcyjnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z istotnych determinantów, który decyduje o wygodzie, poziomie zmęczenia, a najważniejsze – wynikach ćwiczeń. Chcąc w trakcie ćwiczeń wydobywać z siebie maksimum – należy zadbać o to, aby temperatura nie zawierała więcej niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

W odpowiedzi ponownie nadchodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego właściwie odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych materiałów termoaktywnych.

Każde z grafik są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie daje możliwość pozyskać nawet 40% mocniejsze odcienie, a przede wszystkim – nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i sprawnie może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w czasie regularnych treningów lub mierząc się na zawodach. Gwarantujemy, że od razu odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

https://smmash.pl/

Top content