Zabiegi liftingujące na twarz bez skalpela

Coraz mniejsze zdziwienie budzą w nas kobiety, które myślą o konkretnych sposobach na poprawę swojej urody. Szczególną troską darzą one swoją twarz starając się zadbać o to, aby wyglądała ona jak najmłodziej. I to z uwagi na to niezwykłą popularnością cieszą się ostatnio zwłaszcza te kliniki urody, które swoim Klientom proponują zabiegi liftingujące na twarz, w czasie których nie jest potrzebne użycie skalpela. Dziś chcę zapoznać Cię z czterema tego typu zabiegami, którymi są: Exilis Elite, Scarlet RF, Ulthera i Thermage. Zabiegi w opisach posortowałem alfabatycznie, nie chcąc faworyzować żadnego z nich.

Exilis Elite

Exlilis Elite to nie tylko zabieg, ale też nazwa urzędzenia, którym sie go wykonuje. Jest to bardzo nowoczesne narzędzie, które pomaga w regeneracji skóry, dzięki czemu łatwo wraca ona do swojego pierwotnego kształtu. Efekty uzyskiwane w trakcie zabiegu pojawiają się bardzo szybko, bo nawet po dwóch sesjach terapii. Exilis Elite jest w pełni bezpieczne, o czym świadczą odpowiednie certyfikaty. Jeśli chodzi o efekty zabiegu, to najważniejsze są tutaj rzecz jasna: redukcja ilości i głębokości zmarrszczek oraz ujędrnienie skóry. Zabieg, jak to każdy zabieg bez skalpela, jest bezbolesny.

Scarlet RF

Slarlet RF na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo skomplikowany. A to dlatego, że jest to połączenie lasera frakcyjnego, dwubiegunowych fal radiowych, a także systemu elektrod pełniących funkcję mikroigieł. W przeciwieństwie do zabiegu Exilis Elite zabieg ten powoduje minimalny ból, z uwagi właśnie na te elektrody. Zabieg ten regeneruje skórę twarzy przywracając jej naturalny owal. Zagieg jest rzecz jasna w pełni bezpieczny, jego dodatkowymi efektami są rozświetlenie i rozjaśnienie skóry.

Thermage

Kolejnym z zabiegów liftingujących na twarz, który chcę opisać jest Thermage CPT. To również nierchirurgiczny zabieg pozwalający na odmłodzenie skóry twarzy, ale też całego ciała. To ciekawa alternatywna dla innych, często droższych zabiegów. W czasie zabiegu Thermage skóra jest „motywowana” do naturalnej odnowy poprzez odbudowę struktury kolagenu. Specjaliści twierdzą, że decydując się na przeprowadzenie tego zabiegu liczyć można na odmłodzenie wyglądu skóry nawet o 5 lat.

Ulthera

Kolejny, ostatni już, zabieg, który śmiało uznać można za bardzo innowacyjny. Zabieg liftingujący twarz Ulthera polega na ingerencji w głąb skóry w celu uzyskania liftingu. Wszystko to za sprawą połączenia ultradźwiękowego obrazowania z skoncentrowaniem energii ultradźwięków. Lekarz przeprowadzający taki zabieg kieruje specjalnie dobrany strumień ultradźwięków w te obszary skóry, które potrzebują pobudzenia. Efektem jest niemal natychmiastowe obkurczenie tkanek skórnych, a co za tym idzie poprawa wyglądu skóry twarzy.

Jeśli zastanawiasz się nad przeprowadzeniem zabiegu liftingu twarzy w Krakowie czy też w innej miejscowości, to sama wybrać musisz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Mam nadzieję, że teraz masz już ogólne pojęcie o najpopularniejszych możliwościach.

Top content