Coś na oporną skórkę pomarańczową

Piękne ciało wymaga odrobiny poświęceń, które dla niektórych osób wcale nie są takie małe. W końcu nie wszyscy lubią odmawiać sobie jedzenia z konserwantami, solą oraz kolorowych gazowanych napojów słodzonych. Szczególnie trudne jest zwalczanie skórki pomarańczowej z ud i pośladków, czasem nawet z ramion i brzucha. Wiadomo, że usuwanie cellulitu laserem to skuteczna metoda, jednak jej minusem jest to, że wymaga zazwyczaj kilku – kilkunastu zabiegów.

W tym czasie podskórna tkanka tłuszczowa jest upłynniana, a zwłókniałe przegrody przecinane, dzięki czemu zamierzony efekt został osiągnięty. Rzecz jasna to ile utrzyma się dany efekt zależy także od tego czy zdrowe nawyki będą stosowane przez dłuższy czas, czy też nie. Liposukcja laserowa stosowana jest szczególnie wtedy, gdy tradycyjne metody niekoniecznie dobrze działają. Widoczna jędrność utrzymuje się co najmniej rok, lecz nie zawsze ogólny wynik zabiegu jest satysfakcjonujący. Osoby szukające informacji o tym jak usunąć cellulit w Krakowie dowiadują się, że schorzenie ma charakter postępujący i poważniejsze zmiany powodują nieodwracalne zgrubienia.

W takich zaawansowanych zmianach uzyskanie idealnie gładkiej skóry jest wręcz niemożliwe. Szczególnie dotyczy to kobiet otyłych, chociaż nawet szczupłe przedstawicielki płci żeńskiej czasami cierpią na oporny do zwalczenia cellulit. Niestety w takich przypadkach zmiana nawyków żywieniowych i wzmożony trening nie pomagają, a wygląd ciała mogą poprawić wyłącznie bardziej zaawansowane i inwazyjne metody. Minusem medycyny estetycznej jest jednak to, że kosztuje więcej niż tradycyjna walka bezinwazyjna kosmetykami i masażami. Trzeba jednak szczerze powiedzieć, że to oręże może być ostatnią deską ratunku dla wszystkich ud i pośladków zmagających się z oporną skórką pomarańczową.

Lasery coraz częściej wkraczają do walki z cellulitem w salonach kosmetycznych, bo w większości przypadków są skuteczne. Jeżeli ma się problemy z likwidacją nierówności to warto spróbować tego nowoczesnego rozwiązania.

Top content