Prezent dla dziadków z okazji narodzin wnuka

Moment narodzin dziecka jest niezwykle ważny nie tylko dla rodziców. Cała rodzina cieszy się nowym członkiem i celebruje tak ważny dzień. Wielu rodziców zastanawia się, jak upamiętnić taką chwilę tak, aby wspomnienia zostały ze wszystkimi na dłużej. Dobrym pomysłem mogą okazać się drobne prezenty, które w imieniu noworodka, rodzice mogą wręczyć najbliższym. Prezenty dla dziadków? Otóż tak! Wymagają one niewiele pracy i nakładu pieniężnego, a wzruszają wszystkich i stanowią piękną pamiątkę.

Różne pomysły na prezent dla dziadków z okazji narodzin wnuka

Prezent dla dziadków z okazji narodzin wnuka może mieć różne formy, od zwykłych zdjęć po wyszukane projekty. Zdecydowanie sprawdzą się klasyczne ramki z pierwszym portretem, a także albumy z opisem pierwszych chwil życia. Fotografie można nadrukować na wielu przedmiotach, na przykład koszulkach, kubkach, czy poduszkach. Wiele punktów fotograficznych oferuje także stworzenie ze zdjęć puzzli, które układać możecie całą rodziną, a później oprawić je w ramkę i powiesić w pokoju. Jeśli posiadasz odpowiedni budżet, możesz zatrudnić profesjonalnego fotografa, który uwieczni pierwsze dni życia waszego dziecka. Sprawdź w internecie inspiracje dotyczące sesji noworodkowych. Taka okazja nigdy więcej się nie powtórzy!

Zdjęcie ucieszy każdego dziadka

Jeśli zwykłe zdjęcie wydaje ci się zbyt prostą pamiątką, jako prezent dla dziadka i babci po narodzinach wnuka możesz wręczyć metryczkę urodzinową. Brzmi ciekawie? Taki podarunek staje się coraz popularniejszy, jest niezwykle elegancki i uniwersalny. Metryczka urodzinowa dziecka to „obrazek”, który może być wykonany na wiele sposobów. Niektóre z nich są malowane, wyszywane lub drukowane. Taka pamiątka zawiera najważniejsze informacje o wnuku – imię, datę i godzinę narodzin, wzrost, wagę, a nawet znak zodiaku. To co, znajdzie się w środku zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Możesz wybrać styl, kolor, a nawet obrazki i symbole, które ozdobią w przyszłości ściany lub półki pokoju. Mały strażak Adaś? A może księżniczka Karolinka? Pomysłów jest tyle, ile dzieci na świecie, dlatego metryczka jest świetną, spersonalizowaną pamiątką! Jeśli zdecydujesz się na taki prezent, nie wahaj się zamówić od razu kilku sztuk. Gwarantuję ci, że przynajmniej jeden egzemplarz zostawisz dla siebie i powiesisz go dumnie w salonie!

Co jeszcze można podarować dziadkom? Oczywiście obok zdjęć nie może zabraknąć filmu! Ujęcia z pierwszych chwil życia wnuka zmontowane w pamiątkowy klip będą wzruszającą pamiątką na całe życie. Obecnie większość telefonów posiada tak dobre parametry aparatu, że sam możesz wcielić się w rolę operatora. W internecie znajdziesz wiele darmowych programów do montażu krótkich filmów i porad, jak z nich skorzystać. Taką pamiątką obdarować możesz całą rodzinę i z pewnością sam wrócisz do niej nie raz.

Odlewy gipsowe dla dziadków

Świetnym pomysłem są również odlewy gipsowe. Gotowe zestawy możesz zakupić w wielu sklepach i na portalach internetowych. Wybieraj sprawdzone firmy, aby mieć pewność, co do składu i bezpieczeństwa masy. Odcisnąć możesz dłonie lub stópki dziecka, a także same paluszki. Istnieją również zestawy, dzięki którym stworzysz odlew całej nóżki. Postępuj zgodnie z instrukcją obsługi, a pamiątka będzie trwała i piękna. Dzieci tak szybko rosną, że już po kilku miesiącach nie będziesz mógł uwierzyć, jak maleńkie było jeszcze niedawno!

Prezent, który tak naprawdę nie jest dla dziadków, ale rozczuli ich najmocniej, to ubranka z napisami typu: „wnusio babuni” czy „wielki po dziadku”. Wiele sieciówek posiada takie body w swoich regularnych kolekcjach, ale spersonalizowane napisy możesz zakupić na wielu portalach internetowych. Zamów ubranka odpowiednio wcześniej i ubierz w nie dziecko na pierwszą wizytę u dziadków. Oczywiście nie obejdzie się tego dnia bez pamiątkowych zdjęć, które bez wątpienia trafią do ramek i albumów rodzinnych!

Pomysłów na prezenty dla dziadków jest wiele. Przy wyborze pamiętaj, aby uwzględnić, co lubią twoi rodzice i jaki podarunek będzie cię najbardziej satysfakcjonował. Oczywiście możesz wybrać kilka opcji naraz i sprezentować babci i dziadkowi kosz z wieloma niespodziankami. Co najbardziej przypadło ci do gustu?

Top content