Prezent na narodziny dziecka dla rodziców

Narodziny dziecka to szczególna chwila w życiu każdego człowieka. Młodzi rodzice są nieco przerażeni, ale i bardzo szczęśliwi. Każdy, kto odwiedza wówczas młodą rodzinę, chciałby dla nich jak najlepiej. Nasze dobre uczucia i intencje chcemy często wyrazić poprzez prezent. Jaki powinien być? Jak wyrazić prezentem co czujemy?

Koszulki dla dzieci i rodziców

Ciekawą opcją na prezent na narodziny dziecka dla rodziców może być zestaw koszulek dla rodziców oraz dziecka. Koszulki mogą mieć jakiś intrygujący czy śmieszny napis, który wyrazi wszystko, co jest między nimi. Istnieje bardzo wiele opcji w tym stylu. Sklepy internetowe mają bogatą ofertę takich uroczych koszulek.

Kupując rodzicom prezent z okazji narodzin dziecka nie możemy zaprzeczyć, że prezent musi być też użyteczny. Zwłaszcza rodzice maleństwa będą takimi osobami, które to docenią. Każde dzieciątko ma swój kocyk. Więc może warto pójść także w tę stronę? Kocyk może być bardzo różny. Istnieją przeurocze opcje w zwierzątka, na przykład zebry, lamy, alpaki czy lwiątka. Mogą być też wzorki, jak serduszka czy kształty łapek bądź nóżek. Możemy kupić kocyk w jakiś uroczy wzorek lub też wersję spersonalizowaną. Co się na niej znajdzie, to już tylko zależy od nas i naszej twórczej inwencji!

Szumiący prezent dla dziecka

Szumiące przytulanki to kolejny doskonały pomysł dla maluszka. Każda taka przytulanka wydaje z siebie jakiś dźwięk, który będzie dla dziecka miły i kojący. Mogą to być na przykład takie dźwięki jak szum morza, czy odgłos lasu, a może nawet cichy śpiew ptaków. Coś, co odpręży i uspokoi, kiedy będzie się czymś złościł czy się czymś zaniepokoi.

A może metryczka?

Uroczym i miłym pomysłem na prezent może być metryczka urodzeniowa dla dziecka. To prezent, który z pewnością zrobi wrażenie i przez długi czas będzie obecny w rodzinie. Zawsze będzie z nimi obecny i nikt nie rzuci go w kąt, tak jak po pewnym czasie stanie się to z przytulanką maluszka. Metryczka urodzeniowa zawiera jakiś obrazek, wybrany przez nas i w jakiś sposób pasujący do dziecka. Oprócz obrazku drukuje się na niej imię dziecka oraz datę jego przyjścia na świat. Zamieszczona zostaje tam także godzina narodzin. Niektórzy decydują się również na dopisanie wagi dziecka. Jeśli znamy wagę i chcemy zamieścić taką informację na metryczce, to jak najbardziej możemy to uczynić. Firmy prowadzące takie usługi przewidującą taką możliwość. W ofercie wielu firm mających metryczki możemy znaleźć bardzo wiele wersji metryczek. Mogą mieć przeróżne kolory i wzory.

W przypadku dziewczynek metryczki mają często motywy kwiatów, na przykład polnych czy hawajskich. Niekiedy można znaleźć jednorożce czy kucyki. Na dziewczęcych metryczkach widzimy również inne zwierzątka, jak sowy, lisy. Nie brakuje również bajkowych księżniczek odzianych w cudne, tęczowe suknie.

Wersje dla chłopców również zawierają zwierzątka, takie jak żyrafy, pandy, szopy – pracze czy lwy. Gdzieniegdzie znajdziemy również kowbojów. Mnogość pomysłów jest wprost niesamowita!
Każda metryczka urodzeniowa dla dziecka jest oprawiona w piękną ramę, którą sami możemy wybrać. Istnieją wersje bardzo bogate w szczegóły, jak i nieco prostsze i klasyczne. To my sami musimy zdecydować, co dokładnie pasuje do nowo narodzonego dzieciątka oraz ich rodziców.

Łóżeczko też może być prezentem

Wśród opcji na prezent na narodziny dziecka jest również łóżeczko turystyczne. Jeśli wiemy, że rodzice dziecka są zapalonymi podróżnikami bądź często wyjeżdżają, warto sprawić im taki prezent. Kiedy przyjdzie czas na pierwszą podróż, już we trójkę, łóżeczko turystyczne może się okazać artykułem pierwszej potrzeby. Wówczas nasz prezent zostanie należycie doceniony.

Niania elektroniczna z kamerą to także prezent, który pozwoli łatwo zorientować się, że dziecko już się obudziło. Idealna sprawa dla każdego rodzica, który chciałby zrobić coś więcej, niż tylko doglądać dziecka. Z pewnością rodzice będą nam wdzięczni.

Dobranie świeżo upieczonym rodzicom prezentu z okazji narodzin dziecka to trudne zadanie, które wymaga zastanowienia. Mimo to istnieje dzisiaj bardzo wiele opcji, w które możemy wycelować i dobrać idealny prezent dla młodych rodziców. Warto, aby prezent był niezapomniany.

Top content