Sklep Miele online ze sprzętem, który nigdy Cię nie zawiedzie

Wszyscy dobrze wiemy, że w obecnych czasach zdecydowana większość sprzętu AGD produkowana jest w taki sposób, aby zepsuć się kilka dni po gwarancji. Budzi to w nas nie tylko nerwy i agresję, ale też zwyczajny strach przed zakupem nowych urządzeń. Dlatego też planując zakup nowego sprzętu tak długo zastanawiamy się nad tym jaką lodówkę, zamrażalkę czy pralkę wybrać. Dziś chciałem wskazać drogę tym czytelnikom, którym mocno zależy na tym, aby kupić sprzęt, który skutecznie i niezawodnie pracować będzie przez lata. Bo wbrew pozorom są jeszcze tacy producenci, który nastawiają się nie tylko na szybki zarobek na kiepskim sprzęcie, ale na to, aby na rynek wypuszczać urządzenia nie do zdarcia. Mowa tu o sprzętach firmy Miele sprzedawanych w sklepach online.

Co to jest Miele?

Miele to producent sprzętów, urządzeń i artykułów gospodarstwa domowego. Miele na rynek wypuszcza produkty o dość wysokich cenach, przez co marka w Polsce nie jest zbyt dobrze znana, konsumenci zwyczajnie nie zwracają na nią uwagi z racji na z pozoru wysoki koszt zakupu wybranego sprzętu. W sklepach Miele online nabyć można między innymi pralki, ekspresy do kawy, deski do prasowania, odkurzacze, piekarniki, zmywarki czy lodówki.

Firma na rynku istnieje od 1899 roku i cieszy się nieskazitelną opinią. Użytkownicy sprzętu Miele chwalą go za niezawodność i bezawaryjność, co na przestrzeni lat przekłada się na spore oszczędności.

Przykładowe ceny w sklepie Miele

Nie chcąc pozostawić Cię bez informacji na temat orientacyjnych cen sprzętu Miele przedstawię Ci przykładowe ceny niektórych popularnych urządzeń sprzedawanych przez tego niemieckiego producenta. Na pierwszy rzut niech pójdzie ekspres do kawy. Przykładowy model ekspresu Miele CM 7500 łączy się z kosztem w wysokości niemalże 10 000zł. Dość sporo, prawda? A jednak, warto go kupić.

ekspres miele w sklepie online

Idźmy dalej, tym razem w kierunku pralek. Pewnie pamiętasz, że w sklepach rtv agd kupić można pralki znanych producentów w cenach od 1000 do 2000zł. W przypadku sklepu Miele jest nieco inaczej, tutaj ceny zaczynają się od 5000zł. Przykładowo pralka Miele WKG 130 WCS kosztuje 5399zł. Model ten cieszy się niezawodnością, a także wysoką klasą efektywności energetycznej.

pralka miele w sklepie online

Na koniec zostawiłem sobie piekarniki. „Zwykły” piekarnik w każdym sklepie kupisz praktycznie nawet taniej niż za 1000zł. W przypadku Miele poprzeczka ta podnosi się dość mocno, bo aż do granicy 3000zł, tyle mniej więcej kosztuje jeden z tańszy piekarników Miele, czyli model H 2161-1 B.

piekarnik ze sklepu Miele

Dlaczego warto kupować sprzęt w sklepie Miele?

Chyba już wyjaśniłem, ale na wszelki wypadek zrobię to jeszcze raz. Sprzęt Miele to produkty klasy premium, które wytwarzane są w niemieckich halach produkcyjnych. Nie składa ich po taniości Chińczyk i nie są wykorzystywane w nich najtańsze podzespoły. To porządny, luksusowy i wytrzymały sprzęt, który przy prawidłowym użytkowaniu działać będzie przez wiele lat. Na jego zakup zdecydować powinna się każda osoba, która 2 dni po upływie gwarancji nie chce martwić się tym, że lodówka czy pralka nagle przestaną działać. O trwałości swoich urządzeń otwarcie mówią też producenci, którzy produkując ten sprzęt otwarcie mówią o tym, że jego trwałość wynosić ma 20 lat użytkowania, co w porównaniu do pozostałych sprzętów jest zwyczajną przepaścią.

Gdzie kupować sprzęt Miele?

W sieci znajdziesz wiele sklepów internetowych, w których oferowane są sprzęty Miele. Wystarczy, że w wyszukiwarce Google.pl wpiszesz frazę sklep miele, a pokaże Ci się wiele rozwiązań. Jeśli z kolei nie chcesz kupować sprzętu w ciemno i wolałbyś zobaczyć go najpierw na żywo, to musisz już samodzielnie zorientować się, które sklepy w Twojej okolicy oferują tego typu produkty. Z doświadczenia wiem bowiem, że marka Miele nie jest dostępna w pierwszym lepszym sklepie.

Top content