Koszulki dla rodziców i dzieci

Jeśli interesujesz się modą i na bieżąco śledzisz trendy, z pewnością zauważyłeś, że w ostatnich latach rynek odzieżowy coraz mocniej skupia się na tworzeniu jeszcze piękniejszych ubrań dla dzieci. Firmy używają zdecydowanie lepszych materiałów, wybierają stonowane, uniwersalne kolory. Kładą coraz większy nacisk na estetykę projektów i odchodzą od jaskrawych, tandetnych ubrań. Kolekcje dla najmłodszych przypominają obecnie miniaturki naszych ubrań, dostępne są w wielu wariantach i wzorach. Zadowolą każdego klienta i zadziwiają pomysłowością.

Koszulki do rodzinnej sesji zdjęciowej

Przygotowujesz się do rodzinnej sesji zdjęciowej? A może chcesz się wyróżniać na spotkaniu z krewnymi? Pomyśl o zakupie dopasowanych ubrań dla siebie i swoich pociech. Takie same koszulki dla rodziców i dzieci są obecnie coraz częściej dostępne i świetnie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. Sesje możesz wykonywać cyklicznie, aby stworzyć z nich zabawny album. Fotografie w pasujących do siebie strojach idealnie uzupełnią profile w social mediach. Możesz ich także użyć do stworzenia własnych kartek pocztowych. Sprawdzą się świetnie w czasie świąt i ważnych uroczystości.

Ubrania z tej samej serii mogą stanowić również świetny prezent dla rodziców i dzieci. Pomyśl o tym, jeśli wybierasz się na urodziny przyjaciół lub krewnych. Sukienki z tego samego materiału dla mamy i córeczki rozczulają wszystkich i stają się coraz popularniejsze. Koszulki rodzinne mogą mieć ten sam kolor lub podobny napis, na przykład nawiązujący do nazwiska lub ulubionych zwyczajów. Taki podarunek świetnie sprawdzi się w święta Bożego Narodzenia, czy w trakcie rodzinnych zjazdów.

Kreatywne wykorzystanie koszulek dla rodziców i dzieci

Przy pomocy pasujących do siebie ubrań, możesz przekazać krewnym ważną wiadomość, jak na przykład to, że po raz kolejny zostaniecie rodzicami lub w końcu przeprowadzacie się do nowego domu. Zestawy możesz tworzyć także dla rodzeństwa, czy dziadków i wnuków. Każdy wasz rodzinny urlop może mieć swój własny, dopasowany projekt, który przy każdym użyciu przypomni o miłych chwilach, spędzonych w gronie najbliższych. Pasujące ubranko możesz dokupić w internecie nawet dla swojego pupila.

Zrób zestaw samodzielnie

Jeśli lubisz robótki ręczne i masz sporo wolnego czasu, możesz sama spróbować swoich sił w projektowaniu i szyciu zestawów. W internecie znajdziesz wiele inspiracji, a materiały kupisz w lokalnej pasmanterii. Porad szukaj na blogach i stronach krawieckich. Oczywiście pamiętaj, aby nie zrażać się przy pierwszych niepowodzeniach. Wprawa czyni mistrza, próbuj aż do skutku!

W przypadku braku czasu lub chęci na samodzielne szycie, zestawów ubrań dla całej rodziny możesz szukać w kolekcjach sieciówek lub w sklepach internetowych. Ich zwiększająca się popularność, ułatwi ci poszukiwania i zapewni szeroki wybór wzorów i kolorów. Pamiętaj, żeby wziąć pod uwagę gust i upodobania wszystkich członków twojej rodziny. Koszulki nie muszą być identyczne, mogą uzupełniać się nawzajem lub łączyć ze sobą poszczególnymi elementami, na przykład logiem czy kolorem. Dzięki temu unikniesz rozczarowania, gdy syn otrzyma koszulkę w różowym odcieniu, a mąż będzie musiał ubrać wzór ze słodkim króliczkiem, którego uwielbia córka. Najlepiej, jeśli do zakupów usiądziecie razem lub wspólnie wymyślicie nadruk, który wyszyjecie na zamówienie.

Od dawna wiadomo, że ubrania dla dzieci, podobnie jak te dla dorosłych, mogą podążać za modą i podkreślać indywidualne cechy najmłodszych. Dlaczego więc nie połączyć ich stylu, tworząc świetny zestaw dla całej rodziny? Koszulki dla dzieci i rodziców nie muszą być nudne. Dobrze dobrane podkreślą waszą głęboką więź i będą stanowić świetną pamiątkę. Nikogo dziś już nie dziwi, gdy mama z córką na weselu prezentują się w takiej samej kreacji, a tata z synem dzielą takie same koszule i krawaty. Baw się dopasowywaniem kształtów i kolorów, zaproś całą rodzinę do świetnej zabawy! A ty myślałeś już o zakupie takich samych koszulek dla rodziców i pociech? A może szukasz pomysłu na prezent? Sprawdź, jaki wzór najlepiej pasuje do twojej rodziny i spraw niespodziankę najbliższym!

Top content