Prezent na pępkowe dla taty

Narodziny dziecka to wyjątkowy okres dla rodziców. Z każdej strony spływają do nas gratulację z okazji nowego członka rodziny. W tym czasie mama dziecka nastawia się na ciężki okres i planuję najbliższe dni oraz tygodnie, a z kolei tata dziecka ogłasza radosną nowinę wśród kumpli i planuję pępkowe. Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, w której Twój znajomy został szczęśliwym tatą, a Ty wybierasz się na pępkowe, to powinieneś pomyśleć o miłym upominku z tej okazji.

Niełatwo wybrać prezent na pępkowe dla taty

Prezenty na pępkowe to zawsze mała niewiadoma i nie lada problem dla osób udających się na taką imprezę. W zależności od rodziców maleństwa, możemy podarować co innego. Jednak podchodząc do tego tematu najogólniej, to na samym początku warto wiedzieć, że dobrym pomysłem oprócz obdarowania taty, będzie również mały upominek dla matki oraz samego dziecka.

Prezent na pępkowe dla taty to chyba najmniejszy problem w tej sytuacji. Mężczyzna jak to mężczyzna, a więc dużo do szczęścia nie potrzebuje. Podarunek w postaci ulubionego alkoholu powinien uszczęśliwić świeżo upieczonego tatę, a w razie wyjątkowej sytuacji. gdyby rodzic nie miał czasu przygotowania całej uroczystości, może również wylądować na stole nawet i tego samego dnia. Często dochodzi do sytuacji, w której noworodek przychodzi na świat dosyć nieoczekiwanie, a tradycyjne pępkowe odbywa się właśnie w dniu narodzin dziecka, dlatego alkohol może okazać się manną z nieba dla organizatora imprezy.
Okej, pomysł na prezent na pępkowe da taty poszedł nam całkiem gładko, więc możemy przejść do pomysłu nad małym upominkiem dla szczęśliwej mamy.

Dla matki też nie ma nic oczywistego

Jeżeli chodzi o prezent dla matki dziecka, to wcale nie jest on tak oczywisty. Często zdarza się, że obdarowany zostaje tylko ojciec. Z naszego punktu widzenia, warto jednak zorganizować jakiś mały upominek dla mamy i docenić również jej trud i wkład w całej sytuacji. Dobrym pomysłem będą tutaj na pewno kwiaty lub czekoladki. Nie musi to być nic wielkiego, w tym przypadku chodzi raczej o sam gest.

Pępkowe to oczywiście impreza poświęcona w głównej mierze radowaniu się z narodzin dziecka. Z tego powodu ważnym prezentem będzie tutaj upominek dla malucha. Sam kiedyś mierzyłem się z takim problemem i naprawdę ciężko było mi się zdecydować nad wyborem upominku. W grę wchodzi tak naprawdę wszystko. Możemy zakupić ciuszki dla malucha, możemy pomyśleć nad jakąś poduszką lub pluszakiem z indywidualnym napisem na koszulce, a nawet nad pampersami, które w kilkunastu pierwszych miesiącach będą niezbędne rodzicom i pomogą zdecydowanie odciążyć domowy budżet.

Uniwersalny prezent dla taty na pępkowe

Najbardziej uniwersalnym jednak prezentem w tym przypadku może okazać się metryczka dla dziecka. Jest to upominek bardzo gustowny i może okazać się świetną pamiątką zarówno dla rodziców jak i dla samego brzdąca. Obecnie do wyboru mamy bardzo dużo rodzajów takiej metryczki. Począwszy od tych tradycyjnych, po drewniane, a nawet po takie, które są robione w całości ręcznie. Może ona się okazać najbardziej trafnym wyborem, biorąc pod uwagę wszystkie propozycje. Ciuszki oczywiście nie są złym wyborem, ale może się okazać, że matka już otrzymała ciuszki po maluszki. od swojej siostry lub znajomej, ponieważ często się zdarza, że na pierwsze tygodnie życia już ubrania są przygotowane. Jeżeli chodzi o pampersy to też do końca nie musi okazać się trafny wybór, ponieważ każda mama, jeżeli jest to już jej kolejne dziecko, zaopatruje się z reguły już w ulubione pampersy, które testowała przy okazji wcześniejszych maluchów, a my niekoniecznie musimy trafić i kupić akurat te.

Podsumowując wybór upominków z okazji narodzin dziecka wcale nie musi należeć do najłatwiejszych rzeczy. Prezent na pępkowe dla taty to najbardziej oczywisty i najprostszy wybór. Warto mieć na uwadze, aby w tym całym szaleństwie nie zapomnieć również o matce dziecka i wręczyć jej również skromny upominek. Jeżeli chodzi o upominek dla całego winowajcy tej imprez, to najbardziej rozsądnym prezentem wydaje się metryczka dla dziecka. Uniwersalny prezent, który może okazać się świetną pamiątką z młodzieńczych lat.

Top content