Prezent dla młodych rodziców

Narodziny dziecka są sporym wydarzeniem nie tylko dla rodziców, lecz także wszystkich krewnych i przyjaciół. Również oni nie mogą doczekać się przyjścia na świat malucha i kiedy tylko wyczują dobry moment, pragną dziecko zobaczyć. W takich momentach ludzie często zastanawiają się nad tym, czym obdarować świeżo upieczonych rodziców. Najczęściej stawia się przede wszystkim na rozwiązania praktyczne, czyli rzeczy, które będą służyły zarówno rodzicom jak i maluchowi. Częsty prezent dla młodych rodziców to bez wątpienia pieluchy i chusteczki nawilżające, ponieważ tego potrzeba jest naprawdę bardzo dużo i z pewnością upominek ten można zaliczyć do praktycznych.

Prezent dla młodej mamy i młodego taty

Młodym rodzicom wręcza się także ubranka dla maluszka czy maskotki. Ciekawym pomysłem może okazać się miś z naszywką z imieniem dziecka czy datą urodzenia, ponieważ nabiera on innego, bardziej pamiątkowego charakteru i z pewnością spotka się z zadowoleniem. Ludzie, którzy chcą postawić na ciekawy i pamiątkowy charakter upominku powinni wziąć pod uwagę takim pomysł jak metryczka urodzinowa dziecka. Może ona przyjąć różnorodną postać, a wiele propozycji i wariantów znajdziemy na stronach internetowych. Takie metryczki najczęściej są drewniane i mają różnorodne motywy. Mogą to być samoloty, misie, zwierzątka, księżniczki. Na takiej tabliczce zostają zamieszczone podstawowe daje jakie dotyczą nowo narodzonego malucha. Pojawia się tam imię dziecka, data urodzenia, waga oraz wzrost. W zależności od wybranego wariantu, zostanie to ostatecznie przedstawione w różnej, jednak zawsze przyjemnej i ciekawej formie. Trzeba przyznać, że taki upominek stanowi świetne rozwiązanie i doskonałą pamiątkę zarówno dla rodziców jak i nowo narodzonego dziecka.

Prezent, który ozdobi dom

Otrzymają metryczkę z pewnością zdecyduję się umieścić w widocznym miejscu, na półce bądź powiesić na ścianie. Metryczka może zostać wykonana w różnych kolorach i motywach, a przy wyborze najczęściej kierujemy się tym czy jest to chłopczyk czy dziewczynka. Metryczkę z pełnymi danymi dziecka można otrzymać już po kilku dniach od zamówienia, zatem każdy zdąży przygotować upominek zanim wybierze się na wizytę do maluszka. Rodzice na początku potrzebują spokoju, dlatego też pierwsze wizyty mają miejsce najczęściej dopiero po kilku tygodniach, kiedy rodzice i dziecko zdążą się odnaleźć w nowej sytuacji. Warto pamiętać, że prezenty dla młodej mamy i taty nie muszą być kosztowne, lecz przede wszystkim przygotowane z sercem. Metryczki jak można się przekonać kosztują w granicach 30-50 zł, w zależności od tego na jaką wielkość i jaką formę graficzną się zdecydujemy. Taki prezent z pewnością będzie miał ogromną wartość sentymentalną początkowo dla rodziców, a w późniejszym czasie również i dla dziecka.

Metryczkę można wykonać także samodzielnie, jeśli ktoś posiada trochę czasu i chce wykazać się kreatywnością. W tym celu należy zdobyć drewnianą tabliczkę, a także elementy niezbędne do wykonania wnętrza. Można ją wykleić bądź też przygotować napisy z wykorzystaniem farb i flamastrów. Taka forma z pewnością spotka się z uznaniem, ponieważ zostanie docenione serce, zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie upominku. Metryczka może stanowić zasadniczą część prezentu bądź dodatkową, jeśli chcemy młodym rodzicom podarować przy tym coś praktycznego bądź wręczyć dziecku zabawkę.

Gdzie kupić prezent dla świeżo upieczonych rodziców?

Gdzie zamówić oraz ewentualnie jak samodzielnie wykonać taką metryczkę, takie informacje i porady bez wątpienia można znaleźć w internecie. Metryczka jak się okazuje, może posiadać formę chociażby ramki na zdjęcie. Wtedy na górze można podać informację z imieniem dziecka, na dole datę urodzenia, natomiast po bokach wagę oraz wzrost malucha zaraz po urodzeniu. W samym centrum zostanie wstawione zdjęcie dziecka, co z pewnością jest ciekawym rozwiązaniem. Taką ramkę ze zdjęciem można postawić w sypialni czy salonie, aby zawsze zajmowała honorowe miejsce. Wraz z narodzinami dziecka, dom zostaje wypełniony miłością i radością, dlatego upominki podkreślające charakter tego wydarzenia cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Top content