Ubranka dla noworodka z metryczką

Narodziny dziecka są ważnym wydarzeniem w życiu zarówno dla świeżo upieczonych rodziców, jak i otaczających ich krewnych i przyjaciół. Każdy oczekuje przyjścia na świat malucha i nie może się doczekać pierwszego spotkania. To moment dużej radości i szczęścia, każdy chce to wydarzenie upamiętnić w wyjątkowy sposób. Przygotowując się do pierwszej wizyty u malucha, większość osób przygotowuje prezent chcąc upamiętnić charakter tego wydarzenia. Bardzo często stawia się na upominki praktyczne, które będą pomocne dla rodziców, czyli pampersy czy chusteczki nawilżające. Warto jednak pomyśleć także przede wszystkim o pamiątce dla dziecka, która będzie towarzyszyła im przez resztę życia.

Ubranko dla noworodka na pamiątkę

Bardzo dobrym pomysłem mogą okazać się ubranka dla noworodka z metryczką, które z pewnością można pozostawić na pamiątkę. Mogą to być śpioszki, body bądź kaftaniki z naszytymi danymi dotyczącymi malucha. Na ubrankach pojawiają się podstawowe dane takie jak imię dziecka, data jego urodzenia, wzrost i waga. Można takie informacje zamieścić w rozmaity sposób, od wyboru klienta zależy kształt i rozmiar czcionki, a także fakt czy pojawią się dodatkowe elementy graficzne. Tak naprawdę każdy, wykazując się pomysłowością i kreatywnością ma możliwość wykonania ubranka z metryczką. Taki upominek może stać się główną częścią prezentu bądź dodatkiem do wcześniej wspomnianych praktycznych rzeczy. Przygotowane ubrania z metryczką dla dziecka z pewnością spotkają się z bardzo pozytywną reakcją świeżo upieczonych rodziców. Z pewnością ubiorą oni malucha w nowe body czy śpioszki, aby zrobić maluchowi pamiątkowe zdjęcie. Takie spersonalizowane ubranko będzie pamiątką na długie lata, która z pewnością jeszcze wielokrotnie wzbudzi wzruszenie i podkreśli charakter tego ważnego wydarzenia.

Gotowe ubranka z metryczką

Gotowe ubranka można bez problemu znaleźć i zamówić na stronach internetowych. Każdy zainteresowany ma możliwość wybrania wzoru graficznego spośród zaproponowanych i wstawienia tam dokładnych danych malucha bądź też wysłania własnego projektu. Najczęściej grafika wygląda nieco inaczej w momencie, kiedy będzie to upominek dla chłopca, a inaczej kiedy obdarowani mają zostać rodzice dziewczynki. Firmy zajmujące się wykonywaniem ubranek z metryczkami na zamówienie najczęściej posiadają na swojej stronie internetowej przykłady dotychczas wykonanych zleceń, dzięki czemu można się przekonać, że takie spersonalizowane body czy śpiochy prezentują się naprawdę uroczo i z pewnością takiego samego zdania będą również świeżo upieczeni rodzice malucha. Jeśli mamy taki pomysł, aby przygotować ubranko z metryczką, warto upewnić się czy posiadamy szczegółowe i precyzyjne dane dotyczące wagi i wzrostu dziecka zaraz po urodzeniu, ponieważ są to jedne z informacji, jakie najczęściej zamieszczane są na metryczkach. Na grafice podkreślone najczęściej zostaje imię, poniżej pojawia się informacja o dacie urodzenia, a zaraz za nią podstawowe parametry, takie jak wspomniana waga i wzrost.

Ubranka z dodatkową ozdobą

Można na takim ubranku dodać również obrazek graficzny związany z maluchem, często pojawia się miś, słonik bądź serduszko, które nadają takim ubrankom jeszcze większego uroku. Na realizację takiego zamówienia czeka się najczęściej około kilku dni roboczych, dlatego każdy powinien zdążyć otrzymać upominek zanim uda się do malucha z pierwszą wizytą. Takie ubranka bardzo często zamawiają sami rodzice, ponieważ chcą mieć wyjątkową pamiątkę z tego wydarzenia. Z przyjemnością robią w nich zdjęcia maluchom, aby posiadać wyjątkową pamiątkę do rodzinnego albumu. Zdjęcia dzieci w ubraniach z metryczką bardzo często pojawiają się także na portalach społecznościowych, na których rodzice najczęściej chcą pochwalić się narodzinami nowego członka rodziny. Najczęściej zamawia się ubranka malutkie, pasujące na dzieci kilka tygodni po urodzeniu. Wyjątkowa naszywka sprawia jednak, że takie ubranko jest wyjątkowe i rodzice pozostawiają je na pamiątkę, aby w przyszłości pokazać je maluchowi. Zawsze będzie ono miało szczególne i sentymentalne znaczenie, z pewnością niejednokrotnie wywoła uśmiech na twarzy.

Top content